Тарас Стенчук: "Набираюся досвіду від професіоналів"

11 липня 20:56
Переглядів: 370
Тарас Стенчук

У п’ятницю у Львові стартує третій етап чемпіонату України з ралі — міжнародне 10-е ралі Галіція. У гонці візьме участь штурман з Кутів Косівського району Тарас Стенчук. Напередодні старту наш кореспондент поспілкувався з гонщиком.

Те, з ким стартуватиме Тарас Стенчук для пересічного прикарпатського вболівальника виглядає доволі незвично. Наш штурман виступить з досвідченим київським гонщиком Олександром Медведченком. За словами Тараса Стенчука, цей екіпаж організував ще один гонщик з КутівВолодимир Стрельніков.

«Коли є можливість стартувати, то треба їхати, щоб набиратися досвіду, — каже Стрельніков. — Для мене це буде можливість отримати досвід від професіонала. Це честь, проїхати гонку з такою людиною».

Гонщики змагатимуться у класі У1600. Екіпаж виступить на автомобілі ВАЗ-2113, який свого часу побудував калушанин Сергій Жолинський, чемпіон та призер України з гірських гонок.

«Це чудовий автомобіль, — говорить Тарас Стенчук. — Останнім часом ми додатково його підготували до гравійної гонки. Але в ралі можливо усе, тому треба постійно бути сконцентрованим».

Як ми повідомляли, цьогорічне ралі Галіція стане етапом Кубка Європи. Організатори «втиснули» гонку у максимально стислі терміни. Так, у п’ятницю відбудеться і ознайомлення з трасою, і дві перші спецділянки.

«Це змагання дуже високого рівня, — говорить Стенчук. — Нічого дивного, сьогодні усі рівняються на Європу, тим більше ця гонка має статус етапу Кубка Європи. Але, зрештою, всі екіпажі будуть в однакових умовах, тому будемо намагатися все встигнути. Думаю, з Олександром Михайловичемми з усім впораємося».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: