Тенісисти "Нафтохіміка" завершили сезон в клубному чемпіонаті України іграми в Калуші

23 травня 20:04
Переглядів: 654
настільний теніс

20 травня у ФСК «Нафтохімік» пройшли матчі другого (заключного) туру другого фіналу клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків «Регіональної ліги» (Західний регіон).

У сезоні 2016-2017 рр. у «Регіональній лізі» чемпіонату України вперше представляла місто Калуш команда «Нафтохімік» в складі граючого тренера Івана Тимчишина, його юних вихованців Дмитра Сидоріва та Віталія Ленцика, а також Віталія Рахмістрюка з Івано-Франківська й Ігоря Терлецького з Городенки. В Західному регіоні цієї ліги, де змагалися два десятки клубів, калуська команда до першого фіналу не пробилася, а в другому фіналі виступила досить успішно.

Після першого туру, який проводився в Чернівцях, тенісисти «Нафтохіміка» посідали серед команд другого фіналу четверте місце. Та в другому (заключному) турі їм випала нагода зіграти матчі з суперниками в Калуші. І в рідних стінах гравці «Нафтохіміка» скористалися можливістю поліпшити своє становище в підсумковій турнірній таблиці.

За результатами змагань в Калуші наша команда поступилася за набраними очками тільки команді «СДЮШОР – Укрлісекспорт» з Рогатина. Тож у підсумку тенісисти «Нафтохіміка» посіли в дебютному для себе клубному чемпіонаті України серед чоловічих команд «Регіональної ліги» (Західний регіон) 12 місце. А за зайняте друге місце в другому турі другого фіналу клубного чемпіонату України гравці калуської команди була відзначені грамотами та медалями від Федерації настільного тенісу України. З цими нагородами і сфотографувалися, щоб надрукувати собі світлини на згадку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: