Теніс новини спорту. Новини спорту Україна та світ

настільний теніс

У Франківську близько 400 учасників візьмуть участь в міжнародному турнірі з настільного тенісу

Переглядів: 26
З 27 по 30 квітня на спортивній базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу буде проходити
теніс

Львівщина приймає Всеукраїнський турнір з тенісу "Кубок Панської Гори"

Переглядів: 75
10 – 16 квітня 2017 року у с. Сокільники Пустомитівського району відбудеться Всеукраїнський тенісний турнір І категорії серед дітей віком до
теніс

Понад 160 тенісистів зі всієї України змагались у Франківську

Минулих вихідних, 25-26 березня, в Івано-Франківську провели всеукраїнські змагання з тенісу, участь у яких взяли понад 160 юних спортсменів. За словами
Еліна Світоліна

Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір в Дубаї

Переглядів: 54
У Дубаї (ОАЕ) завершився тенісний турнір Dubai Duty Free Championships, де у фінальному матчі українка Еліна Світоліна обіграла Каролін Возняцькі з Данії.
Теніс

В Трускавці завершився ХV Всеукраїнський юнацький турнірі з тенісу "Зимовий Трускавець"

Переглядів: 88
17 лютого 2017 року в ігрових залах дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та санаторію «Карпати»
Діана Ходан

Спортсменка з Івано-Франківська представить Україну на чемпіонаті Європи з тенісу

Переглядів: 69
2 лютого в Голландії відбудеться командний чемпіонат Європи з тенісу. Україну на ньому представить студентка коледжу університету Короля

Українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла першу ракетку світу

Переглядів: 73
Лідерка українського тенісу Еліна Світоліна обіграла першу ракетку світу Ангелік Кербер. Українка виявилась сильнішою у чвертьфіналі турніру категорії
Вікторія Гоголь

Франківська тенісистка Вікторія Гоголь перемагає на турнірі ITF в Єгипті

Переглядів: 184
Впродовж двох тижнів представниця франківського тенісного клубу “Alias” приймає участь у  серії турнірів ITF, що відбуваються
теніс

У Тернополі стартує будівництво тенісного центру

Переглядів: 290
Юні тернопільські тенісистки здобули дві нагороди на Всеукраїнському турнірі серед дітей до 10-ти років, що відбувся у Луцьку. Так наша Юліанна Шило стала срібною призеркою
Теніс

Тенісисти Львівщини успішно виступили в Кубку України з тенісу

Переглядів: 176
Львівські тенісисти Ольга Романишин та Павло Кулабухов успішно виступили на Кубку України з тенісу, що завершився Святопетрівському, що під Києвом. Павло