У четвер в Івано-Франківську відбудеться нарада ААФУ

26 березня 21:20
Переглядів: 300
aen,jk
Асоціація аматорського футболу України проводить регіональні наради з питань організації та проведення чемпіонату та кубку України сезону 2013 року. Участь в таких нарадах беруть і представниками тих клубів, які вже дали попередню згоду на участь у чемпіонаті . Перша така нарада відбулася сьогодні у Одесі. На черзі - Івано-Франківськ.
 
28 березня 2013 року організаційна нарада буде проведена в Івано-Франківську. В ній мають взяти участь представники обласних федерацій футболу Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької областей. 
 
До речі, окрім футбольних функціонерів ОФФ на нараду запрошують і представників команд, які дали попередню згоду на участь у аматорському чемпіонаті та кубку України. 
 
Даний захід має, насамперед, організаційних характер, тому в ході наради сторони будуть обговорювати майбутню схему проведення всеукраїнських змагань під егідою ААФУ.
 
За попередньою інформацією, з числа представників команд нашої області в нараді братимуть участь керівники коломийських "Карпат", івано-франківського "Тепловика" та галицького "Гал-Вапно".
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: