У Львові легкоатлети визначали найпрудкіших на відкритому кубку міста

22 грудня 14:21
Переглядів: 176
Легка атлетика

Другий рік поспіль легкоатлети визначали найшвидших на відкритому Кубку Львова. Прудконогі учасники долали відтинки від 150 м до 2 км із перешкодами.

Легкоатлетичний манеж зібрав спортсменів із України, Польщі та Литви. Кидали виклик дистанції учасники старші 16 років. Усі змагалися в одній віковій категорії – дорослій.

У кожного – свій спосіб підготувати розум і тіло до відповідального забігу. Наприклад, чернівчанин Олександр Данілов релаксував догори дриґом. Спортсмен розповів: «Так корисно, ноги відпочивають. Відновлюються після хорошої розминки. Релаксую, щоб отримати задоволення під час пробігу».

Переможець кваліфікаційного забігу на 150 м Артур Назарук розповів: «Дистанція досить коротка, часу економити не треба. Слід просто з самого початку на всю силу бігти. Тут головне – технічно впоратися».

Вікторія Федчик, яка фінішувала першою на дистанції 2 км із перешкодами зазначила: «Забіг склався саме так, як потрібно було мені. Дівчата дуже класно бігли – рівненько. Я бігла ззаду, боялась зачепитися чи впасти. Я обійшла всю цю групку і на фініші перемогла». До речі, легкоатлетка на 13 секунд покращила свій минулорічний результат на цьому турнірі.

Усього на старт виходили майже півтори сотні бігунів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: