У Львові стартував Кубок із фехтування пам'яті Вадима Андрієвського

07 грудня 18:00
Переглядів: 255
Фехтування

Українські «д'артаньяни» вступили у боротьбу на Кубку пам'яті Вадима Андрієвського, одного із корифеїв львівської школи фехтування. Меморіал у Львові відбувається уже 24 раз.

Цьогоріч турнір зібрав півсотні спортсменів із п'ятьох областей. Традиційні змагання є ще й етапом Кубка України. Спортсмени уже не раз схрещували зброю один з одним, відтак добре знають візаві.

Учасниця турніру Ніна Сінякова зазначила: «До кожного змагання ви готуєтесь. Техніку допрацьовуєте, прийоми. І можливо, ти навіть сильніша, а суперниця може перемогти лише тому, що вона знає твої помилки».

Дехто ж не приховує: на старти приїхав не по нагороди. Як-от Олександр Шевченко: «Приїхав подивитися на Львів, на сніг. В нас в Одесі снігу нема. Турнір очок не дає, тому такий спортивно-туристичний відпочинок вийшов».

Учасниця турніру Валерія Гнідашева підкреслила: «Є техніка і тактика. Техніка – це те, що робить твоє тіло. А тактика – те, що робить мозок».

Зброя у Львові бряжчатиме упродовж трьох днів. У четвер, 7 грудня, змагатимуться на шаблях, далі – візьмуться за рапіри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: