У Львові відбудеться футбольне свято пам'яті Андрія Баля

21 червня 18:38
Переглядів: 166
баль

У Львові 1 липня з нагоди 124-ї річниці львівського футболу та в рамках цьогорічного Leopolis Jazz Fest на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться футбольне свято.

На поле стадіону «Арена-Львів» вийдуть зірки футбольного клубу «Динамо». Вони зійдуться у товариських матчах з друзями та колегами видатного львівського тренера Андрія Баля, зірками і партнерами фестивалю Leopolis Jazz Fest, повідомили організатори.

Також проведуть турнір із командою ДЮСШ м. Новий Розділ, яка стала переможцем всеукраїнського юнацького турніру з футболу пам’яті Заслуженого майстра спорту Андрія Баля.

Окрім цього сто дітей, віком від 6 до 10 років, отримають нагоду зіграти разом з командою зірок «Динамо». Для цього до 22 червня необхідно зареєструватися на сайті Львівської міськради.

Розклад ігор:

11:30 – Дружній турнір серед гостей Leopolis Jazz Fest 2018

12:20 – Автограф-сесія зірок футболу з дітьми

12:50 – Нагородження переможців турніру серед гостей Leopolis Jazz Fest 2018

13:00 – Ветерани Футбольного клубу «Динамо» Київ - команда-переможець дитячого турніру пам'яті Баля - команда «ДЮСШ м. Новий Розділ»

13:45 – Нагородження учасників попереднього матчу, перерва між матчами

13:50 – Матч «Зірки Українського Футболу» - збірна команда гостей Leopolis Jazz Fest 2018

14:30 – Матч «Зірки Українського Футболу» - 100 дітей

15:00 – Автограф-сесія зірок футболу з дітьми

У межах свята передбачені нагороди для переможців, автограф-сесії із зірками українського футболу. Вхід на усі матчі у межах свята безкоштовний.

Зазначимо, Андрій Баль – видатний український футболіст та футбольний тренер. Майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту. Володар Кубка Кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР; срібний призе Чемпіонату Європи з футболу 1988 року; бронзовий призер Олімпійських ігор 1980 року, учасник чемпіонатів світу 1982 та 1986 років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: