У Львові відбувся фехтувальний турнір "Перші кроки" на призи Яни Шемякіної

06 березня 22:14
Переглядів: 226
Фехтування

У Львові 4 березня відбувся дитячий турнір із фехтування «Перші кроки». Змагання на призи олімпійської чемпіонки Яни Шемякіної вже другі за ліком.

Шпаги схрестили півтори сотні юних «д'Артаньянів» у двох категоріях: до 8 та 10 років. Правила дітям дещо спростили. Спортсмени боролися півтори хвилини до чотирьох переможних уколів.

Минулоріч старти зібрали ще більше фехтувальників. Цього ж разу не приїхали гості з Донецької та Луганської областей. Також турнір збігся у часі із чемпіонатом Європи серед кадетів і юніорів. Тож чимало тренерів повезли вихованців туди.

Учасник «Перших кроків» киянин Іван Ручко розповів про один із поєдинків: «Мій суперник тільки цього року почав займатися фехтуванням. Це не соромно програти. Тому що він недавно почав вчитися».

Попри юний вік, спортсмени доволі самокритичні. Львів'янка Домініка Петрусь зізналася: «Я перемогла, але не дуже задоволена. Бо фехтувала не так, як хотілося. Треба навчитися справлятися із хвилюванням».

Тренери у майбутнє дивляться із оптимізмом.

«Тренери дивляться на молоду зміну. Переглядають кадри, які у майбутньому можуть поповнити кадетську, а потім юніорську збірні», – розповів заслужений тренер України, перший наставник Яни Шемякіної Андрій Орліковський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: