У Львові вперше відбудуться міські змагання з триатлону

22 червня 18:22
Переглядів: 233
триатлон

У вересні у Львові вперше відбудуться міські змагання з триатлону. Це передбачено затвердженою депутатами ЛМР під час засідання 21 червня «Програмою з організації та проведення Кубку Львова з триатлону 2018». За прийняття цієї ухвали проголосували 37 депутатів ЛМР.

«Метою програми є популяризація триатлону серед населення, залучення дітей та молоді до участі у заняттях цим видом спорту, а також підвищення іміджу Львова на всеукраїнському та міжнародному рівнях як міста, у якому проводяться масштабні міжнародні змагання із залученням широкої аудиторії учасників та глядачів», – йдеться в тексті прийнятої ухвали.

На проведення Кубку Львова з триатлону з міського бюджету витратять 300 тис. грн. Окрім цього ще частину суми має додати громадська організація «Федерація триатлону», яка організовуватиме змагання.

Перші міські змагання з триатлону проходитимуть у вересні 2018 року. Існують кілька видів триатлону, що відрізняються дистанціями, які спортсмени мають проплисти, пробігти та проїхати на велосипеді, однак наразі невідомо, які дистанції будуть встановлені на Кубку Львова з триатлону.

Водночас ухвалою ЛМР передбачено, що змагання з триатлону транслюватимуть онлайн.

Додамо, що у Львові раніше проводилися загальноукраїнські змагання з триатлону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: