У Львові визначили найкращих триатлоністів України

19 квітня 17:30
Переглядів: 156
триатлон

У Львові відбувся чемпіонат України із триатлону серед атлетів усіх вікових категорій. Щоправда, формат змагань був дещо незвичним. Спершу спортсмени долали 300 метрів у закритому басейні. А вже наступного дня кидали виклик суперникам у вело- та біговому компонентах.

На двоколісних стартували відповідно до результатів запливу. Тож, хто показав найкращий час у басейні, мав фору перед опонентами у велоетапі. Атлети долали на роверах 8 кілометрів. А тоді мали якнайшвидше відправити «сталевих коней» у стійло, перевзутися і пробігти ще 2 кілометри. Найшвидше це зробила одеситка Аріна Бабич. Переможниця розповідає: «Насправді, це мій перший старт у цьому сезоні після тривалого збору. Я повернулася з Кіпру, там тренувалася близько місяця. І можу сказати, що перше місце ‒ це результат всіх моїх тренувань, сліз. Стільки, скільки я себе присвятила спорту, мабуть, ніхто не присвячує».

Учасниця змагань Ольга Мельник зізнається: «Коли вже прибіжиш, то можна вмерти. А до того не маєш права».

Серед хлопці-кадетів найкращим став Олександр Яненко. Атлет розповідає: «На плавальному сегменті я часто відстаю. І на велосипедному доводиться наздоганяти. Завдяки велоетапу я стаю поближче вже, в трійку лідерів. А потім завдяки бігу зазвичай потрапляю на перше місце».

Спробувати свої сили на першості України могли усі вікові категорії, навіть аматори. Головне ‒ бажання та витривалість. Відстані приготували однакові для усіх.

Головний суддя змагань Анатолій Шевчук зазначив: «Це так званий суперспринт. Ця найкоротша дистанція включена в олімпійську програму як естафета-мікс. Ми відбираємо кандидатів у команду, яка претендуватиме на участь в Олімпійських іграх».

А вже наприкінці цього тижня у Житомирі відбудеться чемпіонат України з триатлону в естафетах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: