У Рогатині відбулися змагання з мотокросу

05 червня 17:58
Переглядів: 251
мото

4 червня на Рогатинщині в селі Перенівка відбувся Кубок України з мотокросу. Позмагатися у доланні рогатинських схилів приїхали спортсмени з Прикарпаття, Львівщини, Тернопільщини, Закарпаття, Рівненщини.

 Олег Крук майстер спорту з мотозмагань розповідає, що захоплюється мотокросом вже вісім років. Займався у спортивній секції, тренувався самостійно. За фахом Олег Крук конструктор. Бере активну участь у змаганнях як в Україні, так і за кордоном.

Спортсмен каже, що для мотокросу важлива витривалість, тому у спортзалі на велотренажерах тренують кардіосистему, м’язи. “Тренувань на мотоциклі замало. Спортсмен має бути всебічно розвинений. У цьому спорті пульс максимальний. У заїзді у спортсменів він 190 ударів за хвилину”, – наголошує спортсмен.

У мотокросі важлива не тільки фізична підготовка спортсменів, а й готовність траси для змагань. Вона має бути добре розгорнута тракторами, ввечері та протягом змагань її зволожують за допомогою пожежної техніки.

Учасники задаволені підготовкою змагань у Рогатині. Організатор змагань Ярослав Третяк добре підготував траси, на Кубок прийшло багато вболівальників, погода також сприяла гарному відпочинку та роботі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: