У Жовкві визначають найкращу команду України з настільного тенісу

01 червня 17:43
Переглядів: 871
настільний теніс

У Жовкві у розпалі чемпіонат України з настільного тенісу серед міні-кадетів. Тобто серед учасників до 12 років. На Львівщині зібралося більше півсотні колективів.

У колективах по двоє тенісистів. Аби пробитися у наступний раунд, грають до трьох перемог.

Завдяки високому рейтингу, деякі області мали право виставити на змагання по дві команди. Так зробила Львівщина. Проте навіть це не допомогло господарям – вони вибули ще на стадії 1/8.

Учасник команди Київщини Артем зазначає: «Мені складніше виступати в командному, ніж в індивідуальному заліку. А в парі можеш свого напарника підвести». Натомість його спортивний партнер Дмитро зізнається: «Мені в парі легше. Адже так легше перемогти».

Дуже завзятим виявилося протистояння між Дніпропетровською та Полтавською областями. Полтавчани, хоч і мали комфортну перевагу, не змогли її розвинути. І перемогу вирвали суперники. Дніпряни Валерій та Еміль розповідають: «Опоненти дуже добре грали, добре підрізали. Хороші хлопці. Але вони більше помилялися, ніж ми».

Тенісисти, які поступилися, Данило і Максим зізнаються: «Нам треба булорухатися, нападати. Здається, духу нам не вистачило. Не дограли до кінця. Спочатку 2:0 вели пару, але програли».

Із четверга, 3 червня, учасники боротимуться за нагороди в особистому заліку. Головний суддя змагань Володимир Прокоп`юк зазначив: «На цих змаганнях є тренери національної команди. Вони приглядаються, роблять відповідні замітки, «беруть на олівець». І на підставі цих змагань починають формувати перші паростки нашої національної команди».

Першість України триватиме до 3 червня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: