"Ураган-2" тренується на Чорноморському узбережжі

11 липня 20:28
Переглядів: 263
Ураган-2

Тільки нещодавно "Ураган-2" з новими силами повернувся з відпустки. Успішно минув і перший "втягуючий" тиждень, спрямований на адаптацію хлопців до тренувань. Та вже з понеділка, 8 липня, дублери відправилися на збори в Одещину, де тренери будуть акцентувати основну увагу на фізичні навантаження.

У телефонній розмові з клубною прес-службою головний тренер першолігової команди Іван Скіцко розповів, що дорога, попри неймовірну спеку, не була важкою. На місці хлопців одразу зустріли та розмістили. І вже наступного дня команда розпочала працювати в режимі дворазових тренувань. 

На чорноморському узбережжі, а саме в курортному містечку Кароліно-Бугаз, особлива увага приділяється функціональній підготовці. Перші три дні одеських зборів футзалісти займалися поблизу моря, на піщаному майданчику. В день передбачено по два тренування: о 9:00 та о 18:00. Кожного дня навантаження збільшуватимуться, тому до 20 липня "ураганівські" дублери займатимуться і бігом, і вправлятимуться з м'ячем, відвідуватимуть ігровий та тренажерний зали, працюватимуть над тактичним вдосконаленням. Також через день тренери проводитимуть теоретичні заняття. Не забуває тренерський штаб і про психологічний настрій та, не менш важливий, фактор командної гри.


"Попри всі навантаження і труднощі, які стоять перед хлопцями, ми хочемо, щоб це був дружній та єдиний колектив, в якому не буде ні молодших, ні старших, сильніших чи слабших. А буде команда, яка розуміє принцип боротьби - один за всіх і всі за одного", - зазначив Іван Скіцко.

Незважаючи на напружений графік та численні тренування, дублери мають час і на відпочинок. Хлопці мають змогу покупатися в морі, позасмагати на сонечку та пізнавати весь одеський колорит. Тож додому гравці повернуться не тільки у хорошій фізичній формі, а й з повною "валізою" теплих емоцій та вражень.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: