В збірній України з'явиться свій Тайсон

11 вересня 23:12
Переглядів: 1364
Тайсон

Форвард донецького « Шахтаря» Тайсон заявив про бажання отримати українське громадянство , що дасть йому право виступати за збірну України .

«Це дійсно так. Поки у нас є усна домовленість із гравцем , і далі розмов справа не зайшла . Але , думаю , якщо футболіст дійсно бажає , то протягом двох -трьох місяців всі питання будуть вирішені і до кінця року він вже стане громадянином України » , - сказав генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін.

«Чи зможе Тайсон у разі прийняття громадянства грати за збірну України ? Не бачу для цього перепон , адже він не провів жодного матчу за національну команду Бразилії . У даному випадку зійшлися інтереси як самого Тайсона , який бажає прийняти громадянство , так і клубу , а також нашої федерації футболу. Якщо все завершиться вдало , то всі від цього залишаться у виграші , адже такий прекрасний футболіст , як Тайсон , завжди зможе допомогти національній збірній , помітно посилити її ».

«До того ж сам гравець буде отримувати практику на рівні збірних , а це стане для нього новим викликом . І , звичайно ж , наявність сильного футболіста з паспортом буде дуже потрібно клубу в умовах ліміту на легіонерів в чемпіонаті України » , - підсумував Палкін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: