Валерій Легчанов: "Регулярку" треба використовувати щоб проаналізувати що ти можеш"

30 грудня 20:18
Переглядів: 152
Валерій Легчанов

Головний тренер «Енергії» прокоментував перемогу своєї команди в матчі із «Титаном» 2:7.

- Хлопці виконали установку на гру, я цим задоволений. Гра нам вдавалась, хоча  два рази по ходу матчу ми відігравались з різниці в один м’яч. Десь початки нам не вдаються. Можливо це пов'язано з психології. Ми пропустили двічі в першій же зміні у кожному з таймів.  Є над чим працювати. Є брак не потрібний. Але самою організацією гри я задоволений. Правильно ми сприйняли суперника, розбирали і готувалися. Реалізація нам вдалася. Якби ми пропустили ще, то можливо по-іншому все вдалось би.

Дякую всім уболівальникам. Дуже хороша атмосфера у Покровці. Мені особливо це приємно. Мої земляки підтримували, хоч команда і програла, але в кінці скандували «Титан» - «Титан». Це те до чого прагне напевно весь українських футзал - глядачів на трибунах, а   команди грають яскравий футзал.

Сьогодні напевно везіння було більше на нашому боці. Тому, що я не скажу, що рахунок не по грі, саму перемогу можливо ми більше заслуговують. 7:2 - там все вирішилося буквально за півтори хвилини у другому таймі коли рахунок став 3:2, а потім 4:2.

- Фінальна сходинка в регулярному чемпіонаті має особливе значення для Вас?

- Таким шахматами  ми не займаємося. Ми кожний окремий матч використовують для того щоб напрацювання які ми плануємо під час робочого тижневого циклу вони втілювалися в життя. Кожну гру граємо просто на перемогу. Як вийде, вище на сходинку, добре. Ми суперників не вибираємо, готуємось на плей-офф. Результати цьогорічного регулярного чемпіонату підтверджує що грати можна і треба з усіма. Все залежить від того хто і в якій формі підійде до плей-офф.  

Так є фаворити на папері, про них всі знають, хто більш укомплектований. Але плей-офф це інше. Наша команда готується, нічого не тисне, якщо ти не перший чи восьмий. Треба потрапляти в плей-офф і грати з будь яким суперником, а «регулярку» використовувати щоб проаналізувати, що ти можеш, що не можеш.

Нагадаємо, що свій наступний матч «енергетики» проведуть 4 січня. До Львова приїде лідер чемпіонату, хмельницький «Сокіл»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: