Волейбольні "Кажани" у Львові й Тайбеї готуються до нового сезону

19 серпня 19:20
Переглядів: 371
Кажани

Львівські «Кажани» активно розминаються перед новим сезоном. Четверо «вампірів» – Горден Брова, Владислав Діденко, Владислав Богатирьов і Євген Кісілюк та головний тренер «Кажанів» та збірної України – Угіс Крастіньш – перебувають у Тайбеї (острів Тайвань). Там невдовзі розпочнуться виступи на Всесвітній Універсіаді.

А ті, хто залишився у Львові, вправляються по шість днів на тиждень. Владислав Лазарчук, який зараз їх тренує, розповів: «Кожен день маємо по 2 тренування. Вони відбуваються і на паркеті, і в тренажерному залі».

У міжсезоння «вампірів» покинули Євген Капаєв, Філіп Бєгун та Олександр Кульбіда. Натомість є «свіжа кров»: Борис Жуков із «Дніпра», Юрій Паласюк із хмельницького «Новатора», а також польський легіонер Миколай Шевчук. Ще двоє гравців перейшли в основу з дубля «Кажанів».

Один із новачків Юрій Паласюк зізнався: «Усі чекають перших турнірів. Дуже велика перерва, майже все літо без змагань! Уже всі скучили за стартами!»

Разом із «крилатими» підтримує форму і екс-«кажан» Андрій Шиманський. Волейболіст зазначив: «У «Кажанів» тренувальний процес на дуже високому рівні. Мені здається, все залежить від колективу і тренерського штабу. Тут дружня, цілісна команда, яка працює на одну мету, тому воно так виходить».

У середині вересня «Кажани» виступлять на традиційному «Кубку Лева» у Львові. А 2 жовтня розпочнеться регулярний чемпіонат України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: