Волейбол новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Романович

Андрій Романович: "Націлюємося на п’єдестал"

Переглядів: 102
Жіноча студентська збірна України, яка виступатиме на Всесвітній Універсіаді (19-30 серпня, Тайвань), базуватиметься на ВК «Хімік» та проведе підготовку в Южному.
волейбол

"На цю лігу у нас пішов майже річний бюджет федерації"

Переглядів: 97
Вперше за всю історію України наша збірна виграла золоті медалі волейбольної Євроліги. ...В Україні їх зустрічали як героїв - квіти, шампанське, радісні вигуки
волейбол

"Особлива вдячність рідним землякам за шалену підтримку", – Михайло Мельник

Голова Федерації волейболу України, наш земляк Михайло Мельник привітав жіночу збірну України з волейболу з перемогою в розіграші Євроліги-2017. Як
волейбол

Збірна України з волейболу вперше в історії виграла жіночу Євролігу

В Івано-Франківську відбувся другий фінальний поєдинок жіночої волейбольної Євроліги. Збірна України після перемоги у першій грі в Гельсінкі (3:1) з
волейбол

У неділю в Івано-Франківську відбудеться фінал жіночої Євроліги з волейболу

Жіноча збірна України з волейболу в першому фінальному матчі Євроліги обіграла на виїзді Фінляндію (3:1). Головне завдання – здобути
волейбол

У Львові завершилася першість міста з волейболу на піску

Переглядів: 110
У Львові відбулася першість міста з пляжного волейболу. Змагалися юніори, дорослі та навіть ветерани – майже 40 команд. Одним із найцікавіших на турнірі
волейбол

Львів зустрів чемпіонів Євроліги з волейболу

Переглядів: 188
Гравці Збірної України з волейболу повернулися в Україну з тріумфом. Чоловіча збірна України з волейболу вперше в історії України виграла Євролігу. Родичі та друзі, а ще
волейбол

"Якщо ми пройшли Іспанію, то нам сам Бог велів виграти фінал", – Михайло Мельник

Президент федерації волейболу України Михайло Мельник розказав про підготовку жіночої збірної до фіналу Євроліги, а також розповів про
волейбол

Волейбольна корида на користь українок, або Фінал Євроліги-2017 прийматиме Івано-Франківськ

У напруженому півфінальному матчі збірна України хоч і поступилася на виїзді команді Іспанії – 2:3, проте вийшла у фінал
україна

Збірна України в першому півфіналі волейбольної Евроліги обіграла Іспанію

У першому матчі півфінального протистояння жіночої Євроліги Україна перемогла Іспанію - 3:1! Збірна України продовжує свою переможну ходу у волейбольній