Львівські волейболісти залишились без омріяних медалей

Львівські "Кажани" залишились без омріяних медалей .
кажани

Тренер "Барком-Кажани": "У фіналі з "Локомотивом" проявили характер"

Переглядів: 41
Головний тренер львівського ВК «Барком-Кажани» Угіс Крастінш вдячний своїй команді за боротьбу у вирішальному матчі фінальної серії проти
Галичанка

"Галичанка" завершила чемпіонат України на четвертому місці

Переглядів: 43
Без нагород цього року завершила змагання у жіночій Суперлізі з волейболу тернопільська "Галичанка". Заключний ігровий день другого етапу Фіналу чотирьох відбувся
кажани

Харківський "Локомотив" обіграв львівських "Кажанів" і став чемпіоном України з волейболу

Переглядів: 80
Харківський «Локомотив» став чемпіоном України з волейболу, повідомляє офіційний сайт Федерації волейболу України
волейбол

Волейболісти ФСК "Нафтохімік" – у фіналі чемпіонату області

В Калуші чоловіча волейбольна команда ФСК «Нафтохімік» провела свій останній матч у груповому етапі чемпіонату Івано-Франківської області серед
Волейбол

13-річні волейболісти з Тернополя – срібні призери чемпіонату України

Переглядів: 53
Вихованці комплексної дитячо-юнацької спортшколи №1 посіли друге місце на чемпіонаті України з волейболу серед юнаків. Змагання проходили у два тури,
Волейбол галичанка

"Галичанка" програла семиразовому чемпіону України з волейболу

Переглядів: 36
У Южному, що на Одещині, 21 квітня відбувся другий ігровий день Фіналу чотирьох жіночої Суперліги з волейболу. Тернопільська "Галичанка" поступилася не
Кажани

"Кажани" програли "Локомотиву" третій матч "Золотої" серії плей-офф

Переглядів: 58
Львівський волейбольний клуб «Кажани» програв харківському «Локомотиву» третій матч «Золотої» серії плей-офф. Перша
галичанка

"Галичанка" у драматичному поєдинку поступилась луцькій "Волині"

Переглядів: 59
Волейболістки тернопільської "Галичанки" з поразки 2:3 стартували у другому етапу Фіналу чотирьох, що 20 квітня стартував у Южному на Одещині. У заочному
волейбол

На турнірі з волейболу в Івано-Франківську зіграє національна збірна України

11-14 травня в манежі коледжу фізичного виховання пройде міжнародний волейбольний турнір. Участь в ньому візьмуть національні збірні Латвії,