Володимир Онищук з Івано-Франківська – переможець шахового турніру на Корсиці

27 жовтня 14:30
Переглядів: 232
Володимир Онищук

На острові Корсика (Франція) пройшов традиційний, 19-й за ліком турнір «Corsican Circuit – 2015» із шахів, який складався з двох етапів.

На першому відбірковому етапі 172 учасника розіграли за швейцарською системою у 9 турів 15 путівок у фінальну нокаут-систему, куди вийшли троє українських гросмейстерів – Володимир Онищук з Івано-Франківська (на фото), Сергій Федорчук і представник Львівського державного університету фізичної культури Мартин Кравців.

Переможці визначалися за результатами перших двох партій у рапід. У разі нічийного результату – дві партії у бліц і, нарешті, «армагедон», інформує сайт Федерації шахів України.

В 1/8 фіналу Кравців переміг Ткачьова (Франція) – 1,5:0,5, Онищук – Хоу Іфань (Китай) – 2:0, Федорчук – Сетурамана (Індія) – 3:1.

У чвертьфіналі Онищук, між іншим, чемпіон України 2015 року у бліці, виграв у Кравціва, а Федорчук програв Коваленку (Латвія) – 0:2.

У півфіналі Онищук обіграв Фрессіне (Франція). У фіналі Володимир за рахунку 2:2 після перших чотирьох партій виграв у Коваленка «армагедон» і став переможцем престижного змагання.

На церемонії нагородження переможець сказав: «Я ніколи не думав, що таке можливо у світі шахів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: