Важка атлетика новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Важка атлетика

У Коломиї розпочався спортивний сезон: змагалися важкоатлети Івано-Франківської області

У Коломиї розпочався спортивний сезон. 2017-ий стартував зі змагань важкоатлетів. У фізкультурно-спортивному комплексі «Локомотив»
Гоза

Гучна перемога Володимира Гози у Баку

Переглядів: 62
У Баку проходить Всесвітній фінал престижного міжнародного клубу «ZIRVE», де встиг тріумфувати студент 3 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної
Пауерліфтинг

Представниця "Інваспорту" Львівщини Уляна Ціздин - чемпіонка світу з пауерліфтингу

Переглядів: 35
Нещодавно в турецькому місті Аланья завершився чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Змагання проводились

Медалі "колосівського" чемпіонату України

Переглядів: 136
У Луцьку завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед представників ФСТ «Колос», де успішно виступили студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського
Володимир Гоза

Важкоатлет з Жидачева Володимир Гоза – переможець юніорського чемпіонату Європи

Переглядів: 70
Важкоатлет з Жидачева Володимир Гоза став переможцем  юніорського чемпіонату Європи. Атлет впевнено виборов першість в ривку з результатом
Вероніка Івасюк

Коломиянка Вероніка Івасюк виборола золоту медаль в Ізраїлі

У місті Ейлад (Ізраїль) чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років стала коломиянка, учасниця літньої Олімпіади-2016, майстер спорту України
пауерліфтинг

Команда ЛДУФК чемпіони України з пауерліфтингу серед студентів

Переглядів: 73
З 1 по 4 грудня 2016 р. у м. Коломия проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ, де команда ЛДУФК була представлена вісьмома спортсменами:
важка атлетика

Молоді важкоатлети Львівщини успішно змагалися в Харкові

Переглядів: 78
Цими днями у місті Харкові завершився Чемпіонат України серед вихованців шкіл вищої спортивної майстерності та всеукраїнський турнір імені Олімпійського чемпіона

З нагоди 25-річчя ЗСУ десантники у Львові проведуть змагання з паверліфтингу

Переглядів: 71
У Львові завтра, 6 грудня, з нагоди святкування 25-річчя Збройних Сил України десантники ГО «Союз Ветеранів Десанту» спільно із

Студент Прикарпатського університету став призером Чемпіонату України з пауерліфтингу

1-4 грудня в місті Коломия відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів. У змаганнях взяли