Важка атлетика новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Важка атлетика

Прикарпатці везуть медалі з Кубку України з важкої атлетики

В Чернігові на стадіон ім. Гагаріна відбувся КУ з важкої атлетики. На чолі спортивної делегації з Ігором Стечаком девять прикарпатських спортсменів боролися

Прикарпатські важкоатлети здобули нагороди на Кубку України

В Чернігові відбувся Кубок України з важкої атлетики. За нагороди також боролися дев’ять прикарпатців. Івасюк Вероніка у категорії 63 кг посіла
важка атлетика

Майже три сотні українських атлетів змагаються за першість у Коломиї

У Коломиї відбувається Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів. До нашого
Пауерліфтинг

У Коломиї відбулись змагання з пауерліфтингу

У категорії важковаговиків виступав і Богдан Федорук – резервіст 10 окремої гірсько-штурмової бригади, сержант запасу, а нині державний службовець, фахівець з управління

У Коломиї розпочався спортивний сезон: змагалися важкоатлети Івано-Франківської області

У Коломиї розпочався спортивний сезон. 2017-ий стартував зі змагань важкоатлетів. У фізкультурно-спортивному комплексі «Локомотив»
Вероніка Івасюк

Коломиянка Вероніка Івасюк виборола золоту медаль в Ізраїлі

У місті Ейлад (Ізраїль) чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років стала коломиянка, учасниця літньої Олімпіади-2016, майстер спорту України

Студент Прикарпатського університету став призером Чемпіонату України з пауерліфтингу

1-4 грудня в місті Коломия відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів. У змаганнях взяли
Інна Оробець

Коломиянка здобула "бронзу" на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Почесна громадянка Коломиї, майстер спорту міжнародного класу, спортсменка, 12-разова призерка чемпіонатів світу з пауерліфтингу Інна Оробець отримала бронзу

Спортсменка-пауерліфтер стала Почесною громадянкою Коломиї

Українська спортсменка-пауерліфтер, спортивний суддя Інна Оробець стала Почесною громадянкою Коломиї. Присвоїли звання «Почесний громадянин міста

Прикарпатський пауерліфтер здобув "бронзу" на чемпіонаті світу

Цих вихідних у місті Щирк (Польща) завершився Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків і дівчат. У складі збірної України виступили