Зимові види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Хокей

До Тернополя з усієї України приїдуть позмагатися за першість у "Хокеї на озері"

Переглядів: 37
28-29 cічня у Тернополі відбудуться змагання з хокею на озері «Ternopil Hockey Classic». У турнірі візьмуть
Санний спорт

Визначилися переможці чемпіонату Львівської облорганізації ВФСТ "Колос" з санного спорту серед юнаків та дівчат

Переглядів: 74
21 січня 2017 року на природній трасі студентського парку НУ «Львівська політехніка» відбулися
Натурбан

Львівський екіпаж – бронзовий призер ІV етапу Кубка світу з натурбану

Переглядів: 27
22 січня в німецькому Унтераммергау успішно для збірної команди України завершився ІV етап Кубка світу з санного спорту на натуральних трасах серед
Джима

Жіноча збірна України з біатлону посіла четверте місце в естафеті етапу Кубку світу

В італійському Антхольці українська жіноча збірна з біатлону посіла четверте місце в естафетній гонці 4х6 км шостого етапу Кубку світу. Згідно
Меркушина

Біатлон. Меркушина буде закривати естафету

Переглядів: 341
Тренерський штаб збірної України визначився зі спортсменками, які візьмуть участь у завтрашній естафеті в Антхольці. Завтра етап в Антхольц - Антерсельві підійде до свого логічного
хокей

У Ternopil Hockey Classic візьме учать 24 команди

Переглядів: 115
28-29 січня на Тернопільському ставі відбудуться змагання з хокею. «Хокей на озері» є різновидом класичного хокею. Гра проводиться на відкритому повітрі,
Біатлон

Збірна України поступилася Росії бронзою у чоловічій естафеті

Чоловіча збірна України з біатлону втретє в сезоні посіла четверте місце в естафеті. На фініші дистанції чоловічої естафети під час 6-го етапу Кубку світу
Семенов

Біатлон. Сергій Семенов став "бронзовим" в індивідуальній гонці

Переглядів: 78
Другий день етапу Кубку світу-2016/17 з біатлону в Антгольці/Антерсельві подарував привід для радості українським уболівальникам - Сергій Семенок показав