5 грудня 2016 року на робочому засіданні колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відповідно до Положення Про умови та порядок
Бринзак

Володимир Бринзак: "Підгрушній треба поміняти зброю, а Євросоюз заборонив Україні її продавати"

Переглядів: 126
Голова Федерації біатлону України — про перші старти, прогрес та проблеми. На першому етапі Кубка світу з біатлону
Підручний

Дмитро Підручний — тринадцятий у гонці переслідування

Переглядів: 76
Завершив виступи на першому етапі Кубка світу з біатлону у шведському Остерсунді тернополянин Дмитро Підручний. У останній гонці першого етапу Дмитро посів 13-ту
Меркушина

Анастасія Меркушина пропустить наступний етап Кубка світу з біатлону

Переглядів: 107
Про це в ефірі телеканалу UA:Перший сказав президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак. - Вся команда, що виступала в Остерсунді
Підгрушна

Олена Підгрушна завершила перший етап Кубка світу без медалей

Переглядів: 28
У Швеції 4 грудня відбулася заключна гонка першого етапу Кубка світу з біатлону серед жінок. У гонці переслідування тернополянка Олена Підгрушна посіла 23-тє
Санний спорт

Для вихованців санної школи Львівщини успішно розпочався молодіжний світовий Кубок з санного спорту

Переглядів: 71
На санній трасі в канадському Калгарі 1 грудня 2016 року розпочалися етапи Кубка світу з санного спорту серед молоді.
Підручний

Дмитро Підручний: "Мартен Фуркад сьогодні у божевільній формі"

Переглядів: 32
Дмитро Підручний — на сьогоднішній день найуспішніший біатлоніст Остерсунда. У спринтерській гонці показав чисту стрільбу і фінішував на високому дев'ятому
Підгрушна

Підручний — краший серед українців, Підгрушна гонку провалила

Переглядів: 101
Вчора, 3 грудня, у шведському Остерсунді відбулися спринтерські гонки у чоловіків та жінок в рамках першого етапу Кубка світу. Високе 9-те місце вдалося
Біатлон

Українські біатлоністи провально провели першу гонку сезону в Естерсунді

Українські біатлоністи провально провели першу гонку сезону в Естерсунді. У шведському Естерсунді відбулася чоловіча індивідуальна гонка нового
Біатлон

Тернопільський біатлон ніяк не може вийти з владних кабінетів

Переглядів: 170
У Європі вже стартував черговий біатлонний сезон, а на Тернопіллі зимовий спорт номер один ніяк не може вийти з владних кабінетів. Досі триває протистояння