Зимові види новини спорту. Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Тарас Радь

Представник тернопільського "Інваспорту" Тарас Радь завоював третє "срібло" на чемпіонаті світу з біатлону

Переглядів: 35
Ще одну медаль срібного ґатунку додав до своїх спортивних трофеїв із цьогорічного чемпіонату світу з біатлону
Радь

Представник тернопільського "Інваспорту" Тарас Радь - двічі срібний призер чемпіонату світу з біатлону та лижних гонок

Переглядів: 34
135 представників із 25 країн світу є учасниками чемпіонату світу з біатлону та лижних гонок серед
Анастасія Меркушина

Дві українські біатлоністки кваліфікувались до мас-старту на чемпіонаті світу

Переглядів: 60
Українки Юлія Джима та Анастасія Меркушина потрапили до тридцятки біатлоністок, які зможуть взяти участь у мас-старті на чемпіонаті світу
Біатлон

У Тернопіль з проектом "Експерти біатлону" завітала срібна призерка Олімпійських ігор та відомі біатлоністи

Переглядів: 101
У Тернопільській кнайпі 12 лютого відбулася зустріч відомих спортсменів у рамках проекту “Експерти біатлону”.
Джима підгрушна

Юлія Джима та Олена Підгрушна фінішували у топ-10 індивідуальної гонки на чемпіонаті світу

Переглядів: 37
Дві українські біатлоністки потрапили у десятку найсильніших за результатами індивідуальної гонки на чемпіонаті світу, що триває
Починок

Яка ситуація з біатлоном у Тернополі і на що здатні його відомі представники – Підгрушна та Підручний

Відомий тренер Ігор Починок розповів про проблеми юнацького біатлону в Тернополі і поділився враженнями від результатів
меркушина

Анастасія Меркушина посіла восьме місце у гонці переслідування на чемпіонаті світу

Переглядів: 68
Українська біатлоністка Анастасія Меркушина фінішувала восьмою під час гонки переслідування на чемпіонаті світу у Хохфільцені. Українка
зимова олімпіада

Як сьогодні у Тернополі відзначатимуть "Свято зими"

Переглядів: 102
11 лютого в парку Шевченка відбудеться «Свято Зими». У програмі заходу передбачено конкурси на кращу снігову скульптуру, змагання на санках, спортивні естафети,
Меркушина

Біатлоністка Анастасія Меркушина ввійшла у топ-10 спринтерської гонки чемпіонату світу

22-річна Анастасія Меркушина продемонструвала найкращий результат серед представниць збірної України у спринтерській гонці чемпіонату