Тхеквондисти з Івано-Франківська здобули медалі на Універсіаді

У Києві відбулась ХІІІ Літня універсіада з тхеквондо ВТФ, участь у якій взяли студенти-тхеквондисти з Івано-Франківська. Команда Івано-Франківської області

Переглядів: 74
Станіслав Горуна - лідер світового карате .
Вільна боротьба

Змагання з вільної боротьби відбулися на Снятинщині

25 травня у селі Джурів Снятинського району в спортивному клубі «Ластівка» відбулися змагання з вільної боротьби «Звитяжне коло».
Марія Стадник

Марія Стадник: "Я не продавалася, мене продали…"

Переглядів: 266
Уродженка Львова, яка виступає за збірну Азербайджану Марія Стадник у Сербії стала 6-ти кратною чемпіонкою Європи. Вона виступає у ваговій категорії до 48 кг.
Кондратенко

Тернополянка Вероніка Кондратенко здобула бронзу першого чемпіонату Європи з боротьби серед школярів

Переглядів: 49
Юна тернополянка Вероніка Кондратенко стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед школярів з жіночої боротьби
карате

Львів прийняв "марафон" каратистів

Переглядів: 143
Тут відбувся міжнародний турнір, на який приїхали більше шестиста майстрів цього єдиноборства! Спортсмени боролися на шести татамі, а змагальний день тривав, уявіть - 15 годин! .
Боротьба

Блискуча перемога Марії Томищ на історичному чемпіонаті Європи

Переглядів: 80
У м. Белграді (Сербія) 19-21 травня 2017р. відбувся перший в історії чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед школярів-спортсменів віком до 15
таеквондо

Франківці вибороли 11 нагород на міжнародному турнірі з таеквон-до

У неділю, 21 травня, у Києві відбувся міжнародний турнір Всеукраінського союзу таеквон-до "Битва під каштанами". У змаганнях взяли участь близько 500
Наталія Ільків

Прикарпатські самбістки вибороли бронзу на Чемпіонаті Європи

У столиці Білорусі – Мінську відбувся чемпіонат Європи з самбо, в якому змагалися понад 300 спортсменів з 31 країни. Учасниці з Івано-Франківщини вибороли
греко римська боротьба

У Тернополі вп'яте відбувається турнір з греко-римської боротьби, пам'яті Євгена Ворка

Переглядів: 164
Більше пів сотні борців греко-римського стилю беруть участь у традиційних змаганнях пам'яті Євгена Ворка, що 19 травня відбуваються