Боротьба новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Боротьба

"Щирецький килим" пам’яті Героїв Небесної Сотні та захисників Вітчизни

Переглядів: 144
25 лютого 2017року у смт. Щирець  відбудеться  дев’ятий дитячо – юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький килим»
Боротьба

Калуш прийматиме всеукраїнський турнір з вільної боротьби

У п'ятницю та суботу, 17 і 18, лютого в Калуській ДЮСШ "Сокіл" проходитиме ІІІ всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат пам’яті Сергія
Боротьба

У Калуші пройде Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

17 і 18 лютого в Калуській ДЮСШ “Сокіл” проходитиме ІІІ всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат пам’яті Сергія Нігояна
тхеквондо

Франківський таеквондист кваліфікувався на чемпіонат Європи

З п'ятниці по неділю, 10-12 лютого, у Черкасах проходив чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед старших юнаків, юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь
Боротьба

Прикарпатці привезли шість нагород з чемпіонату України

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. Прикарпатські спортсмени завоювали шість нагород.
Тхеквондо

Франківчанка виборола "срібло" на чемпіонаті Європи

Спортменка Школи вищої спортивної майстерності Юлія Сайгакова здобула "срібло" на чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ. П'ятий клубний чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ
Боротьба

Прикарпатські борці вибороли шість медалей

Завершився Чемпіонат України з вільної боротьби до 23 років чоловіків та жінок. Прикарпатські спортсмени завоювали 6 нагород. Чоловіки: І- місце Білейчук Петро вагова категорія
Боротьба

Оце так перемога! Тернополянин виступатиме на Чемпіонаті Європи

Переглядів: 70
Упродовж 3-4 лютого у Харкові відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед борців до 23-х років, який став відбірковим турніром на Чемпіонат
Вільна боротьба

Тернополянин Андрій Антонюк виграв чемпіонат України з греко-римської боротьби

Переглядів: 37
На чемпіонаті України з греко-римської боротьби тернопільський спортсмен Андрій Антонюк тріумфував у ваговій категорії 80 кг. Змагання серед
Самбо

Чотири медалі студентів ЛДУФК

Переглядів: 125
З 2 по 5 лютого в одеському спорткомплексі «Університет» тривав молодіжний чемпіонат України з боротьби самбо (спортивний і бойовий розділи), на якому студенти Львівського державного