Боротьба новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Вуйцік

"Виховуючи чемпіонів, заробив інфаркт. Деякі чемпіони про це забувають…"

Переглядів: 551
У підвалі і на сцені сільського клубу Ярослав Вуйцік підготував майже тисячу талановитих борців. Є серед них призери Олімпіади, чемпіони світу. Коли
Юлія Ткач

Львівська борчиня Юлія Ткач-Остапчук – у ТОП-10 кращих спортсменів 2017 року ФСТ "Динамо"

Переглядів: 185
Щороку одна з провідних спортивних організацій країни, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» традиційно визначає
Кіт

У Львові нагородили найкращу спортсменку листопада

Переглядів: 234
У Львові нагородили найкращу спортсменку листопада – борчиню вільного стилю Тетяну Кіт. Атлетку місяця традиційно спільним голосуванням визначали обласне управління
боротьба

Франківські студенти здобули чотири нагороди на міжнародних змаганнях з вільної боротьби

28 листопада – 1 грудня 2017 року в Ірані проходив міжнародний турнір з вільної боротьби серед молоді Martyrs Cup. У складі
Кіт

Борчиня Тетяна Кіт – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками листопада

Переглядів: 169
Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення
вільна боротьба

В Тернополі відбувся традиційний ювілейний турнір з вільної боротьби ім. Б.Сцібайла

Переглядів: 243
В Тернополі в спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка відбувся традиційний
білас

Львівський борець Павло Білас виграв ХV турнір імені Олександра Медведя

Переглядів: 212
З 24 по 26 листопада в місті Біла Церква відбувся ХV міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів на призи триразового олімпійського чемпіона
Антонюк

Тернопільський борець Андрій Антонюк взяв реванш у шведа Б'юберга

Переглядів: 262
Єдину медаль для збірної України на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби здобув тернополянин Андрій Антонюк. Після здобутих медалей на молодіжних
Квятковський

Калуський борець здобув "срібло" на турнірі в Казахстані

Міжнародний турнір з вільної боротьби серед дорослих, присвячений пам’яті державного та громадського діяча Дінмухамеда Кунаєва, відбувся у Таразі (Казахстан).
кіт

Троє прикарпатських борчинь здобули "срібло" чемпіонату світу в складі збірної

"Срібло" і три бронзові нагороди завоювали українки на чемпіонаті світу серед спортсменів до 23-х років, який проходив у польському Бидгощі. Українська