Боротьба новини спорту. Новини спорту Україна та світ

гусяк

Ірина Гусяк стала чемпіонкою України-2017 з боротьби

Переглядів: 340
У Житомирі відбувся XXVI Чемпіонат України-2017 з жіночої боротьби, який зібрав близько 150 спортсменок зі всіх областей України. На цих змаганнях успішно виступили
Антонюк

Андрій Антонюк – срібний призер чемпіонату України з греко-римської боротьби

Переглядів: 336
Тернопільський борець греко-римського стилю Андрій Антонюк вдало виступив на чемпіонаті України серед дорослих, що днями завершився у Житомирі. Андрій
Боротьба

Сестри Вероніка та Катерина Кондратенки стали чемпіонками на борцівському турнірі у Польщі

Переглядів: 209
Тернополянки Вероніка та Катерина Кондратенки, у своїх вагових категоріях, стали чемпіонками Міжнародного турніру з вільної боротьби
Кіт

Прикарпатка стала чемпіонкою України з вільної боротьби і поїде на чемпіонат світу у Париж

У середу, 7 червня, відбулися фінальні сутички чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок. Чемпіонат України
карате

Каратистка з Прикарпаття вдруге стала чемпіоном Європи

Минулих вихідних, 27-28 травня, у м. Тульча (Румунія) проходив десятий чемпіонат Європи з кіокушинкай карате. Усього у змаганнях брали участь представники 14 країн.
крива

Каратистка Катерина Крива – найкраща спортсменка травня в Україні

Переглядів: 101
Національний олімпійський комітет України шляхом голосування визначив найкращого спортсмена та тренера України у травні місяці. Ними стали - випускниця
Вільна боротьба

На Львівщині завершився "Кубок Дністра 2017" з вільної боротьби

Переглядів: 140
У с. Чорниця Миколаївського р-ну відбувся п’ятий юнацький турнір з вільної боротьби «Кубок Дністра». У змаганнях прийняли участь юні спортсмени
Марія Ільчишин

Прикарпатська студентка виграла змагання з вільної боротьби на ХІІІ літній Універсіаді України

На базі спортивного комплексу Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулися змагання з вільної
джиу

Івано-франківські джитсери стали першими у Києві

У суботу, 27 травня, спортсмени з івано-франківського спортклубу "Тигр" взяли участь у Відкритому чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу No Gi, який проходив у