Боротьба новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Боротьба

Прикарпатці привезли шість нагород з чемпіонату України

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. Прикарпатські спортсмени завоювали шість нагород.
Тхеквондо

Франківчанка виборола "срібло" на чемпіонаті Європи

Спортменка Школи вищої спортивної майстерності Юлія Сайгакова здобула "срібло" на чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ. П'ятий клубний чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ
Боротьба

Прикарпатські борці вибороли шість медалей

Завершився Чемпіонат України з вільної боротьби до 23 років чоловіків та жінок. Прикарпатські спортсмени завоювали 6 нагород. Чоловіки: І- місце Білейчук Петро вагова категорія
Семанишин Григорій

У Франківську провели турнір пам'яті учасника АТО Семанишина Григорія

Вже вдруге у Франківську провели турнір пам'яті учасника АТО Семанишина Григорія Він був майстром спорту з вільної боротьби та вихованцем ОДЮСШ .
Самбо

У Надвірній позмагалися сто сімдесят самбістів

21-22 січня у Надвірній відбувався відкритий чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків і дівчат та юніорів, юніорок. У змаганнях взяли участь майже 170 спортсменів
самбо

У Надвірній пройшов чемпіонат області з боротьби самбо

21-22 січня у м. Надвірна у залі боротьби спорткомплексу «Нафтохімік Прикарпаття» проводився відкритий чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків
Беленюк

Призер Олімпіади-2016 Беленюк кинув дівчину: спортсмен продемонстрував на журналістці небезпечний прийом

Призер Олімпіади-2016 Жан Беленюк показав один із прийомів греко-римської боротьби на журналістці, яка брала у
Боротьба

Борці з Прикарпаття увійшли до складу збірної України з вільної боротьби на 2017 рік

Борці з Прикарпаття увійшли до складу збірної України з вільної боротьби на 2017 рік. Честь України відстоюватимуть наступні представники
таеквондо

Франківців запрошують на відкриття залу для таеквондо

У суботу, 24 грудня, об 11:00 на Галицькій, 80а в Івано-Франківську відкриють новий спортзал для занять таеквондо. Там міський осередок Всеукраїнської асоціації