Боротьба новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Вільна боротьба

Калушанка отримала звання майстра спорту міжнародного класу

Посвідчення майстра спорту міжнародного класу отримала калушанка Христина Береза, яка цьогоріч виграла «бронзу» чемпіонату світу з боротьби.

Українська збірна стала третьою на Чемпіонаті світу з вільної боротьби. Серед борців – прикарпатець

30 листопада – 1 грудня у Харкові відбувся клубний Чемпіонат світу з вільної боротьби. У змаганнях взяли участь
Боротьба

Прикарпатець здобув "золото" на Міжнародному турнірі з вільної боротьби

4 грудня у столиці Грузії – Тбілісі – закінчився Міжнародний турнір з вільної боротьби в честь Лері Хабелова. У складі української
Джиу-Джитсу

У Франківську відбувся масштабний чемпіонат з джиу-джитсу

Цієї неділі, 27 листопада, в Івано-Франківську відбувся один з наймасштабніших чемпіонатів з джиу-джитсу в Україні TIGER BJJ CHAMPIONSHIP 2016 GI. До нас приїхали
Боротьба

Прикарпатські борці стали найкращими на всеукраїнських змаганнях

Минулого тижня інтернат фізичної культури і спорту міста Бровари приймав Кубок України серед жінок та Чемпіонат України серед чоловіків з вільної боротьби.
Тетяна Кіт

Калушанка здобула "бронзу" на міжнародних змаганнях з боротьби

24 листопада у столиці Азербайджану – Баку – розпочалися змагання фіналу Golden Grand Prix з вільної, жіночої та греко-римської боротьби.
Боротьба

Франківські борці здобули сім нагород на міжнародних змаганнях у Тернополі

У Тернополі відбувся ХХІV Міжнародний меморіал тренера Богдана Сцібайла з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2006 р.н. Цьогоріч участь
Боротьба

Прикарпатець розповів, як вдалося стати чемпіоном світу з вільної боротьби

Андрій Джелеп з Снятинського району став чемпіоном світу з вільної боротьби. На змаганнях у Грузії він переміг грека. Займається хлопець цим
боротьба

Долинянин виборов "бронзу" на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби

У Македонії  відбувся 31-й чемпіонат світу, в якому взяли участь  борці з 29 країн світу. В команді українських спортсменів  з числа
Боротьба

Прикарпатець виграв чемпіонат світу з вільної боротьби

У столиці Грузії Тбілісі завершився чемпіонат світу з вільної боротьби серед юнаків і дівчат, де виступили двоє представників Прикарпаття. Титул чемпіона світу