Боротьба новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Тетяна Кіт

Калушанка здобула "бронзу" на міжнародних змаганнях з боротьби

24 листопада у столиці Азербайджану – Баку – розпочалися змагання фіналу Golden Grand Prix з вільної, жіночої та греко-римської боротьби.
Боротьба

Франківські борці здобули сім нагород на міжнародних змаганнях у Тернополі

У Тернополі відбувся ХХІV Міжнародний меморіал тренера Богдана Сцібайла з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2006 р.н. Цьогоріч участь
Боротьба

Прикарпатець розповів, як вдалося стати чемпіоном світу з вільної боротьби

Андрій Джелеп з Снятинського району став чемпіоном світу з вільної боротьби. На змаганнях у Грузії він переміг грека. Займається хлопець цим
боротьба

Долинянин виборов "бронзу" на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби

У Македонії  відбувся 31-й чемпіонат світу, в якому взяли участь  борці з 29 країн світу. В команді українських спортсменів  з числа
Боротьба

Прикарпатець виграв чемпіонат світу з вільної боротьби

У столиці Грузії Тбілісі завершився чемпіонат світу з вільної боротьби серед юнаків і дівчат, де виступили двоє представників Прикарпаття. Титул чемпіона світу
Боротьба

Чемпіоном світу з вільної боротьби став прикарпатець

В столиці Грузії Тбілісі відбувся чемпіонат світу з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь і два спортсмени з Прикарпаття.
Самбо

Тринадцять нагород привезли самбісти з Франківщини з Кубку України

З 8 по 11 вересня в Києві проходив Кубок України з самбо серед юніорів та дорослих. Спортсмени з Франківщини вибороли одразу 13 нагород. Серед дорослих
Андрій Квятковський

Андрій Квятковський залишає Олімпіаду без медалі

Прикарпатський борець вільного стилю Андрій Квятковський на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро завершив боротьбу поза призовою трійкою. Стартову сутичку Квятковський програв