Боротьба новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Боротьба

Чемпіоном світу з вільної боротьби став прикарпатець

В столиці Грузії Тбілісі відбувся чемпіонат світу з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь і два спортсмени з Прикарпаття.
Самбо

Тринадцять нагород привезли самбісти з Франківщини з Кубку України

З 8 по 11 вересня в Києві проходив Кубок України з самбо серед юніорів та дорослих. Спортсмени з Франківщини вибороли одразу 13 нагород. Серед дорослих
Андрій Квятковський

Андрій Квятковський залишає Олімпіаду без медалі

Прикарпатський борець вільного стилю Андрій Квятковський на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро завершив боротьбу поза призовою трійкою. Стартову сутичку Квятковський програв
Олександр Чернецький

Борець з Долини переміг єгиптянина на Олімпійських іграх у Ріо

Уродженець Долини Олександр Чернецький у поєдинку з греко-римської боротьби 15 серпня переміг представника Єгипту  Мухаммеда Абделатіфа.  “Олександр
Квятковський

Андрію Квятковському повернули олімпійську ліцензію

Міжнародна федерація боротьби United World Wrestling переглянула своє рішення стосовно дискваліфікації українських борців Андрія Квятковського і Оксани Гергель на відбіркових

Боєць з Прикарпаття здобув "бронзу" на міжнародному турнірі

На початку минулого тижня у Ванадзорі (Вірменія) пройшов ХХІ міжнародний турнір з вільної боротьби на призи Степана Саркісяна, в якому брали участь і 10 українських
Кіт

Калушанка Тетяна Кіт здобула перемогу на турнірі з вільної боротьби в Польщі

Минулого тижня в Польщі на олімпійській базі поблизу Варшави проводились традиційні міжнародні змагання з вільної боротьби серед чоловіків
Самбо

Прикарпатські самбістки здобули п'ять медалей на чемпіонаті України

Нещодавно в Кароліно-Бугаз, що на Одещині, пройшов чемпіонат України серед хлопців і дівчат 2002-2003 року народження. За підсумками змагань представники
Вільна боротьба

Прикарпатець власними зусиллями здобув путівку на Олімпійські ігри в Бразилію

Долинянин Олександр Чернецький здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби та завоював для збірної України ліцензію
Боротьба

Борцівська прикарпатська школа яскраво відсвяткувала 40-річчя

21 травня на Долинщині  в відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби на призи випускників Долинської дитячо-юнацькї