Боротьба новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

дзюдо

Львівщина прийме юнацький чемпіонат України з дзюдо

Переглядів: 183
14-15 травня 2017 року в приміщенні легкоатлетичного манежу навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові (вул.
Дзюдо

Звитяги на Універсіаді України з дзюдо

Переглядів: 140
З 24 по 27 квітня у м. Суми відбулася ХІІІ Літня Універсіада України з дзюдо. У змаганнях взяли участь 22 області та 47 вищих навчальних закладів України.
Юлія Ткач

Юлія Ткач – бронзовий призер Євро-2017

Переглядів: 86
У перший день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби у Сербії українки виграли дві медалі. Ілона Семків з Івано-Фраківщини здобула срібло у вазі до 48 кг, а аспірантка Львівського
Алла Черкасова

Львів'янка Алла Черкасова завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з боротьби у Сербії

Переглядів: 51
Українська борчиня Алла Черкасова стала бронзовую медалісткою чемпіонату Європи з жіночої боротьби, який проходить у сербському Нові-Сад.
Вільна боротьба

На юніорському чемпіонаті з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 13 медалей

Переглядів: 116
13 медалей, з них чотири найвищої проби, вибороли вихованки Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з вільної боротьби серед
Боротьба

Гика і Джелема – юніорські чемпіони України з боротьби

Переглядів: 102
У м. Івано-Франківську впродовж 7-10 квітня 2017р. проходить чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів віком до 20 років. У ваговій категорії до 84кг
Юлія Ткач

Блискуча перемога Юлії Ткач на турнірі у Болгарії

Переглядів: 99
Атлетів і атлеток 40 країн зібрав традиційний міжнародний турнір «Дан Колов і Нікола Петров» з видів спортивної боротьби, який уже вп’ятдесят п’яте
Боротьба

Львівські борчині підтверджують свій клас

Переглядів: 129
Одразу кілька успішних здобутків у борчинь нашого вишу. Цими вихідними в Болгарії відбувся традиційний міжнародний турнір Турнір Дан Колов - Нікола Петров вже традиційно є одним
Боротьба

Реноме борцівської школи ЛУФК Падошик підтвердила у рідному місті

Переглядів: 82
30 березня – 1 квітня 2017р. волинське місто Ковель приймало Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед хлопців і дівчат віком до
Кіт

Львівська борчиня Тетяна Кіт розповіла про перемогу на чемпіонаті Європи

Переглядів: 95
На чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед жінок до 23 років українська команда була найкращою. Із 5 нагородами в активі «синьо-жовті»