Боротьба новини спорту. Новини спорту Тернопіль та Тернопільська область

Антонюк

Андрій Антонюк – срібний призер чемпіонату України з греко-римської боротьби

Переглядів: 319
Тернопільський борець греко-римського стилю Андрій Антонюк вдало виступив на чемпіонаті України серед дорослих, що днями завершився у Житомирі. Андрій
Боротьба

Сестри Вероніка та Катерина Кондратенки стали чемпіонками на борцівському турнірі у Польщі

Переглядів: 201
Тернополянки Вероніка та Катерина Кондратенки, у своїх вагових категоріях, стали чемпіонками Міжнародного турніру з вільної боротьби
Кондратенко

Тернополянка Вероніка Кондратенко здобула бронзу першого чемпіонату Європи з боротьби серед школярів

Переглядів: 113
Юна тернополянка Вероніка Кондратенко стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед школярів з жіночої боротьби
греко римська боротьба

У Тернополі вп'яте відбувається турнір з греко-римської боротьби, пам'яті Євгена Ворка

Переглядів: 234
Більше пів сотні борців греко-римського стилю беруть участь у традиційних змаганнях пам'яті Євгена Ворка, що 19 травня відбуваються

У тернопільських борців греко римського стилю – одна золото, три срібла і три бронзи

Переглядів: 147
XXІІІ відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті заслуженого тренера України Станіслава Коваля серед юнаків
Рибін

Борці з Тернопільщини призери кадетського Чемпіонату України

Переглядів: 159
Тернополянин Володимир Рибін здобув срібну нагороду на Чемпіонаті України з вільної боротьби у ваговій категорії до 58кг, серед кадетів 2000-2001 років народження.
Вільна боротьба

Борці з Тернопільщини стали призерами міжнародного турніру в Івано-Франківську

Переглядів: 96
Золото, два срібла та три бронзи завоювали борці Тернопільської області на престижному ювілейному Х Міжнародному турнірі з вільної боротьби,

Квартет тернопільських борців здобув чемпіонство на домашньому турнірі "Орлятко"

Переглядів: 127
Четверо тернопільських борців греко-римського стилю здобули золоті нагороди на традиційному всеукраїнському турнірі «Орлятко-2017». Змагання
Андрій Антонюк

2017 рік почався успіхами для тернопільських борців греко-римського стилю

Переглядів: 126
У стінах дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби вирішили підбити позитивні підсумки роботи та влаштувати нагородження. Кращих
Боротьба

Турнір із греко-римської боротьби розпочався у Тернополі

Переглядів: 123
Турнір із греко-римської боротьби розпочався у Тернополі. Позмагатись між собою сюди з'їхались спортсмени із кількох областей України та із-за кордону.