Євро-2018. Україна – Іспанія. Анонс

06 лютого 19:01
Переглядів: 223
україна футзал

У рамках чвертьфінальної стадії Євро-2018 збірна України зустрінеться з чинним чемпіоном Європи – збірною Іспанії. Безумовно, цей поєдинок сміливо можна вважати центральним серед усіх, які були зіграні напередодні та будуть зіграні сьогодні на цьому етапі змагань. Інша річ – чи виправдає цей поєдинок статус центрального?

Обидві команди, давайте будемо відверті, на цьому Євро виглядають не зовсім ідеально. Зокрема, у збірної України у двох попередніх поєдинках були проблеми у першому таймі, коли «синьо-жовті» пропускали два м’ячі, а потім були змушені якимось чином виправляти ситуацію. Але і у іспанців є певні проблеми. І гра підопічних Хосе Венансіо Лопеча не є ідеальною на цьому чемпіонаті. Результати «Червоної фурії» також про це говорять. Окрім того, поєдинок проти збірної Азербайджану показав, що у піренейців є деякі проблеми з реалізацією своїх моментів. Хоча у цьому контексті не будемо скидати з рахунків азербайджанського воротаря Ровшана Гусейнлі, який багато разів виручав свою команду. Однак, погодьтесь, навряд чи це можна занести в актив іспанцям. Так само як навряд чи можна занести туди і проблеми в обороні, які у «Червоної фурії», безумовно, є, і збірна Франції це показала. Тому, будемо сподіватись, що підопічні Олександра Косенка скористаються цими слабкими місцями в обороні «селесьон». Тим більше, наші футзалісти також добре знають збірну Іспанії. Мабуть, у більшості наших гравців ще живі спогади про два товариських поєдинки з «Червоною фурією», які проходили у 2016 році у київському Палаці спорту. Тоді нашій команді вдалося нав’язати боротьбу іспанцям, і підопічні Хосе Венансіо Лопеса були не зовсім готовими до цього.

Якщо повертатись до тих матчів, то тоді наставник іспанців відмічав, що основні проблеми біла воріт піренейців створювала тоді, коли починала грати через «стовпа». Звідси можна зробити висновок, що зараз «червоно-сині» будуть готові до такої гри з боку нашої команди. А це означає, що Олександрові Косенку знову треба буде здивувати свого візаві. Чим саме? Це вже ми побачимо під час поєдинку.

Важливу, перш за все, психологічну роль для збірної України також відіграють дві обставини. По-перше – «синьо-жовті» мають сумну статистику протистоянь проти збірної Іспанії, яку треба покращувати. По-друге – українці вже давно не можуть перетнути чвертьфінальний рубікон на чемпіонатах Європи. Ця обставина, звичайно, змушуватиме підопічних Олександра Косенка грати так, щоб нарешті подолати цю неприємну тенденцію. І ми будемо сподіватись, що цього разу українцям це вдасться зробити, незважаючи на те, що проти них гратиме дуже грізний опонент.  

Україна – Іспанія.
6 лютого 2018 року. Словенія. Любляна. «Арена Стожице» - 22.00.
Пряма трансляція: «Футбол

Прес-служба Асоціації футзалу України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: