Євробаскет-2015. Оргкомітет підписав угоди з усіма аренами

19 червня 08:59
Переглядів: 409
євробаскет

Місцевий організаційний комітет Євробаскет-2015 підписав протоколи про наміри з усіма інвесторами спортивних арен для проведення матчів турніру.

Як повідомив директор турніру Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський, всі компанії-інвестори подали до оргкомітету чемпіонату пакет документів, що підтверджують їх наміри побудувати спортивні арени в Києві, Донецьку, Харкові, Львові, Дніпропетровську та Одесі.

"На підставі цих документів МОК "Євробаскет-2015" підписав з інвесторами протоколи про наміри, які в подальшому можуть трансформуватися в угоди на проведення матчів Євробаскету-2015, - цитує Лубківського прес-служба чемпіонату.

Маркіян Лубківський зазначив, що протоколи про наміри з компаніями-інвесторами будівництва арен у Донецьку, Києві та Харкові були укладені раніше. А сьогодні були підписані протоколи з підприємством UBI, яка має намір побудувати арени в Києві, Львові, Дніпропетровську та Одесі. Таким чином всі інвестори підтвердили серйозність своїх намірів, щоб побудувати арени, які зможуть приймати матчі Євробаскету 2015.

"Однак хочу підкреслити, що остаточне рішення з арен і, відповідно, містам, які прийматимуть матчі Євробаскету-2015 буде прийматися на більш пізньому етапі залежно від прогресу будівництва. Це рішення прийматиметься ФІБА-Європа на основі моніторингу, який здійснює місцевий оргкомітет" , - зазначив Лубківський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: