Завершився чемпіонат Львівської області з бейсболу серед юнаків

13 квітня 09:00
Переглядів: 235
Бейсбол

9-10 квітня ц.р. в селі Давидів Львівської області на стадіоні «Юність» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної федерації бейсболу відбувся чемпіонат Львівської області з бейсболу серед юнаків 1998-2001 р.н. Цей чемпіонат був присвячений 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського і проводився з метою популяризації та сприяння розвитку бейсболу на Львівщині. Головним суддею змагань був Юрій Яремко (Давидів).

Участь в змаганнях окрім львівської команди «БСК» (бейсбольно-софтбольний клуб) та бейсбольного клубу «Моршин» взяли представники села Давидів з ДЮСШ «Юність» (перша команда) - «Галицькі леви» та друга команда ДЮСШ «Юність» – «Старе Село».

За результатами запеклих змагань перше місце посіла команда перша команда ДЮСШ «Юність» - «Галицькі леви» (тренер В. Недомірко). На другому та третьому місцях відповідно чемпіонат області 2016 року завершили друга юнацька команда ДЮСШ «Юність» - «Старе Село» (тренер М. Івашків) та львівська команда «БСК» (тренер Т.Міллер). Вихованці тренера Р. Мегас із Моршина задовольнилися четвертим місцем.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: