Завершився масштабний Кубок Львова із кіокушинкай карате

21 березня 18:20
Переглядів: 273
карате

У місті завершився відкритий Кубок Львова із кіокушинкай карате, який традиційно відбувається щопівроку. Іспити на татамі у розділі «куміте» складали 800 молодих спортсменів. Це представники 34 клубів.

Гартувати себе у поєдинках, окрім львівських каратистів, приїхали гості зі ще трьох західних областей. Попри юний вік декого з учасників, малеча добре мотивована. Десятирічний Сашко Койчак розповідає: «В мене в класі багато забіяк. Але вони до мене не чіпляються, бо знають, що я займаюся карате. Я ходжу через раз на тренування. Але я зайняв тут друге місце, і це дуже добре. Тепер не пропускатиму. І буду ходити ще й на додаткові заняття».

Однак карате ‒ це не тільки сила. Це цілісна система виховання особистості. Тренування і поєдинки вчать дітей долати труднощі та виклики. Формують активну, цілеспрямовану і впевнену людину. Організатор змагань Сергій Мутін каже: «Те, що завдяки карате діти навчаться битися, це хороший побічний ефект. Людина перемагає біль, перемагає страх ‒ ці чесноти дуже потрібні в житті. Дітки, які вперше виступають на татамі, борються із труднощами і загартовують характер».

Учасниця Кубка Львова Ольга Продиус зазначила: «Якщо людина працює, якщо дійсно старається на тренуваннях, не халявить, то вона буде вигравати. Але то я зрозуміла тільки недавно».

Для спортсменів Кубок Львова ‒ це шанс отримати путівку на чемпіонат України. Двоє наймайстерніших через три тижні позмагаються на національному рівні у столиці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: