Збірна Індонезії з карате у Львові готується до Азійських ігор

29 липня 22:30
Переглядів: 185
карате

Збірна Індонезії з карате у Львові готується до Азійських ігор, господарями яких вона буде наприкінці серпня. Поруч вправляються українські спортсмени і гості з Чилі, Грузії, Македонії та Білорусі.

Два роки тому наставник національної команди України Антон Нікулін працював коучем у збірній Індонезії. Тепер прийняв каратистів із Азії у тренувальному таборі на львівській землі.

Головний тренер збірної Індонезії з карате Мохамед Касем зазначив: «Українська команда зараз дуже сильна. Має хороших атлетів світового рівня. Заняття з ними дуже корисні для моєї збірної. Тут вивчаємо нові тактики, техніки, нові вправи».

Атлети вправляються по два рази на день. Кожне тренування проводить інший фахівець. Тренер збірної України з карате Ігор Богдан розповідає: «Ранкове тренування більше спрямоване на моторику, на швидкість, на відпрацювання координаційних моментів. А вечірнє – це вже більше тактико-технічна підготовка, швидкісно-силова робота».

Серед учасників табору – український каратист Роберт Широян, володар ліцензії на Юнацьку Олімпіаду у Буенос-Айресі. На «іграх п’яти кілець» його спорт представлять уперше. Хлопець каже: «У різних країнах – різні школи і роблять акценти на різні речі. У мене будуть суперники зі всього світу. У них, припустимо, найбільше роботи йде на швидкість, на прямолінійні атаки».

Але найбільш цінними Роберт усе ж вважає спаринги зі своїми співвітчизниками. Говорить: «Хочу виділити з України спортсменів: Горуну, Чеботаря, Філіповича. З ними дуже цікаво. Вони найкращі в країні».

Таборуватимуть каратисти у Львові до 31 липня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: