Зміна годин для "Шахтаря" і "Зорі" у матчах Ліги Європи

23 вересня 08:30
Переглядів: 610
Ліга Європи

Українські клуби «Шахтар» і «Зоря», які представляють нашу країну в Лізі Європи отримали від УЄФА поблажку. Свої матчі 5-го і 6-го турів о проведуть о 18:00. УЄФА прийняла рішення перенести два матчі Ліги Європи за участю команд з Донецька і Луганська на більш ранній час. Замість звичних 20:00 або 22:05 українські клуби гратимуть о 18:00. Так, о 18:00 розпочнеться матч 5-го туру групового етапу «Фенербахче» - «Зоря», який відбудеться 24 листопада, а також поєдинок 6-го туру «Брага» - «Шахтар», який запланований на 8 грудня. Зміни пов'язані з тим, що в Туреччині не буде переводитися час. Відповідно матч між «Фенербахче» і «Зорею» повинен був початися не в 22.05, а о 23.05 за місцевим часом, що вважається пізнім для проведення поєдинків. Тому прийнято рішення перенести гру на 19:00 по Стамбулу (18:00 - за київським часом).

Що стосується «Шахтаря», то він гратиме о 18:00 в Бразі через паралельність матчу в групі за участю турецького клубу ("Коньяспор" - "Гент"). В рамках шостого туру групового етапу ЛЄ матчі однієї групи повинні починатися в один час.

Прикро, що в УЄФА очільники більше піклуються про холодну пору в одній із країн Європи чи не зміною часу в Туреччині, але не надто переймаються пізнім початком футбольних поєдинків в Україні, де проблеми ті ж самі – холод, а можливо й дощ. Зокрема так буває у Львові. Уболівальнику аби виїхати вночі з «Арени Львів» необхідно мати не тільки гроші, але щастя до …транспорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: