23 жовтня 22:35
Переглядів: 488

Баскетбол – це не просто спорт – це життя…

Вже багато років команда ветеранів-баскетболістів  демонструє незмінно високий рівень спортивної майстерності. І це не дивно, адже група ініціативних, небайдужих до баскетболу чоловіків знаходить час для систематичних тренувань, своєю наполегливістю баскетболісти «поважного» віку можуть бути зразком для підростаючого покоління, а позитивом і бадьорістю під час участі у змаганнях різного рівня здатні заражати всіх довкола.

Ветеранська команда  неодноразово підтвердила свою ініціативність і під час організації багатьох спортивних подій за ці роки.

За період існування команди було проведено та прийнято участь в ряді  турнірів різного гатунку, не зважаючи на складну ситуацію в країні наші втерани зуміли взяти участь у декількох турнірах.

Традиційним став міжнародний турнір з баскетболу у м. Луцьку, який проходив 30 вересня – 01 жовтня, на майданчику зустрілись команди досвідчених баскетболістів (старших 35-ти років) з Луцька, Кривого Рогу, Житомира, Дрогобича, Мукачевого та навіть Мінська.  Отож, луцьким вболівальникам трапиться додаткова нагода насолодитися таким видовищним та красивим видом спорту, як баскетбол.

А перемогу здобула команда Мінська, друге місце зайняла команда Кривого Рогу(призер Чемпіонату України 40+ в 2016році), а третє наші ветерани, БК «Дрогобич» .

Всі команди були нагороджені пам’ятними призами та кубками, наданий для ігор відмінний спортивний зал у спорткомплексі СНУ (пр. Грушевського, 2б.).

Протягом чотирьох днів з 14 по 18 вересня 2016 року в болгарському  місті Варна проходив Міжнародний баскетбольний турнір серед ветеранських команд ETS - BLACK SEA CUP-2016,  що проводиться під егідою Европейської асоціації ветеранів баскетболу (ESBA),  в якому брала участь і наша команда ветеранів «БК Дрогобич». Змагання проходили з ініціативи компанії ETS (директор Ніколов І) та за підтримки Федерації баскетболу Болгарії. У цьому престижному турнірі змагалося 5 коман, які представляли Україну, Росію та Болгарію.

На цьому турнірі дрогобичани гідно представили Україну та наше місто Дрогобич здобувши кубок «ETS - BLACK SEA CUP-2016»  та були нагороджені медалями та почесними призами.

Кращими гравцем турніру визнано Сергія Самойлика «БК Дрогобич».

В цілому виступ нашої команди можна визнати успішним, покращалась гра в захисті та командні взаємодії в нападі.

Ці турніри залишили незабутні емоції та враження від гри,  та від спілкування з друзями баскетболістами!

Бажаємо нашій  команді ветеранів вдалої участі у наступних турнірах, сил і наснаги, щоб і у подальшому високо тримати стандарти дрогобицького баскетболу та продовжувати популяризацію яскравого, насиченого адреналіном, енергією, молодістю та красою спортивного способу життя.

Сподіваємося, що енергійність та цілеспрямованість дозволять команді  підняти славу дрогобицького баскетболу , зароблену за ці роки, на ще більшу висоту!

Склад команди «БК Дрогобич»: Сухий Юрій Юрійович, Лук’янченко Володимир, Самойлик Сергій, Дацюк Сергій, Худик Назар, Рашковець Василь, Будинкевич Андрій, Козловський Вадим, Гловацький Ігор, Мальченко Антон,  Меденци Олег, Войтечко Олег, Дружбляк Володимир, Ямельницький Володимир.