05 листопада 13:24
Переглядів: 653

Блискучі перемоги львівських гімнасток-художниць в Угорщині

Цими вихідними в угорському місті Печ завершився 5 міжнародний турнір з художньої гімнастики “Pec Cup 2013”, який зібрав майже 250 юних грацій з Європи, Азії та Північної Америки. Загалом 35 спортивних клубів, з 17 країн світу. З України до Угорщини приїхали 6 спортивних клубів , зокрема, зі Львова СК «Ніка» та «Динамо».
Юні «ніки» Христина Погранична, Аліна Мельник та Анастасія Приходько повернулись додому абсолютними чемпіонками, кожна у своїй віковій категорії, здобувши максимальну кількість – по три золотих медалі.

Усіх учасниць змагань оцінювали та нагороджували по вікових категоріях за загальною сумою балів (багатоборство), та за кожен вид окремо.

  • Аліна Мельник, 2005 р.н., виконувала 2 вправи: без предмета і обруч – посіла перше місце в багатоборстві та стала першою у кожному виді.
  • Христина Погранична, 2003 р.н., виборола золото у багатоборстві, у вправах зі скакалкою та обручем.
  • Анастасія Приходько, 2001р.н., стала найкращою у вправах з обручем, скакалкою та в багатоборстві.

«Ми вже не вперше змагаємось на килимі в м. Печ» - поділилась з кореспондентом Галичини спортивної, головний тренер клубу «Ніка» Ірина Руда. – Є серйозні суперниці, можна побачити багато нових цікавих елементів та хореографічних композицій. Виступом наших гімнасток я задоволена, на них можна повністю покластися, вони майже на 100% справляються з поставленими завданнями. Дівчатка дуже самостійні, організовані, прислухаються до зауважень, але завжди є над чим і для чого працювати».

Підготував Андрій Радич