03 січня 17:32
Переглядів: 1546

"Енергія" - "Ураган" власними руками

Стаття розміщена в рамках блогу : Друкований спорт

Завтра у Львові відбудеться особливий футзальний матч: протистояння між "Ураганом" та "Енергією" - це завжди свято! Блог "Друкований спорт" пропонує пригадати програмку до матчу цих команд з минулого сезону.

Програмки "Енергії" завжди відрізнялись інформативністю та насиченістю. Так було не один рік. Але одного сумного дня клуб припинив їх друкувати. Тоді Ваш покірний слуга взявся за голову і спробував хоч кілька разів підготувати програмку власноруч. Виходило з перемінним успіхом. Врешті-решт, аби зробити щось дуже добре, варто бути хорошим дизайнером і мати прекрасний принтер. Ні тим, ні іншим похвалитись я не міг, тому говорити про особливі успіхи не варто. Хоча успіх можна вбачати в тому, що програмки з'являлись хоч якісь. Головна інформація про поточні справи в Екстра-лізі, склади команд, візитка суперника, історія протистояння, календар матчів "Енергії"... Головний мінімум наче назбирався. На третій сторінці знаходимо й замітку про минулий тур. Читаємо: "Енергія" - "Локомотив" - 3:1. Паралелі проводяться? Ясна річ! Цього сезону перед "Ураганом" у Львові теж гостювали харків'яни, теж поступившись, маючи статус беззаперечного лідера. А от наші сусіди... Чи вивезуть вони зі Львова очки, як у 2014-му? Сподіваємось, історія не повториться аж настільки точно.

А щодо самої програмки, то це був хороший досвід для мене. Шкода, що ентузіазму забракло бодай на один цілий сезон. Є дуже велика надія, що СК "Енергія" спробує відновити випуск цього цікавого і деколи дуже-дуже потрібного аксесуару вболівальника. Бо це повинен робити саме клуб, а не випадкові люди з вулиці.

15.11.14. Львів. "Енергія" - "Ураган" 3:3 (2:1)
Голи: Федюк (2,36), Грицина (3) - Зварич (14), Боргун (32), Сімка (38)

Цей день і телебачення...

Рівно за десять років до цього матчу (15 листопада 2004-го) відбулись перші відкриті теледебати між кандидатами на пост Президента України (В. Ющенко та В. Янукович). А рівно за вісімдесять років до цієї гри, тобто 15 листопада 1934-го, відбулась перша в СРСР телепередача зі звуковим супроводом.

PS. У січні "Друкований спорт" разом із Вами також згадає раритетні програмки із матчів, що відбулись у Комсомольську, Раві-Руській, Городенці, Львові, Києві та Миколаєві.