03 червня 23:29
Переглядів: 628

Фінальна серія чемпіонату України: "Енергія-Тайм" - "Ураган" - 7:6. Як це було! (Мегафоторепортаж)

Сьогодні у львівському Палаці спорту «Галичина» завершився третій матч фінальної серії, у якому львівська «Енергія-Тайм» перемогла івано-франківський «Ураган».  Ця перемога дозволила скоротити відставання у фінальній серії. Зараз рахунок у серії до трьох перемог 2:1 на користь «Урагану». 

До цієї гри обидві команди підійшли над відповідально. З Івано-Франківська приїхала чималенька фанатська торсида «ураганівських» вболівальників. Львівські уболівальники «Енергії-Тайму» теж вщерть заповнили трибуни Палацу спорту «Галичина» і це при тому, що гра відбувалася у будній день та ще й в робочий час. Та це не стало на заваді фут зального свята. І справді, градус гри себе виправдав. Глядачі побачили і два вилучення у складі обох команд. В «Урагану» вилучили Біро Жаде, а в «Енергії-Тайму» Михайла Романова. Цікаво, що під час другого тайму обидва вже мило спілкувалися між собою. Мабуть, емоції були залишені на паркеті. А ще глядачі побачили цунамі забитих голів. Обидві команди на двох наколотили 13 (!) голів. У підсумку перемогу з рахунком 7:6 святкувала «Енергія-Тайм». Завтра відбудеться четверта гра фінальної серії.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер господарів майданчику Станіслав Гончаренко ратував на те, що в останні п’ять хвилин гри його підопічні дуже недбало зіграли в захисті. Він зазначив, що його команда, якщо б реалізувала всі свої моменти у цій грі мала б перемагати принаймні 15:2. 

А от Сергій Гупаленко головний тренер «Урагану» сказав, що у цьому матчі не вистачило травмованих гравців. А на запитання журналіста про те, чи будуть задіяні штрафні санкції до Біро Жаде  в епізоді з вилученням ствердно сказав, що футбол – це не бокс і Біро Жаде не повинен був так реагувати в епізоді, який трапився між ним та гравцем «Енергії-Тайму» Михайлом Романовим.

«Енергія-Тайм» - «Ураган» - 7:6

«Енергія»: Лисенко - Романов, Струк, О.Бондар, Рогачов - Овсянніков, Д.Бондар, Павленко, Якунін – Лєгчанов, Макаєв
 
«Ураган»: Їжаковський (Корнєєв, '8) - Павлюк, Чепорнюк, Сімка, Цвєлих - Біро Жаде, Валенко, Сержао - Шотурма - Ярий
 
Голи: Павленко (4, 26), Якунін (8), Романов (8), Рогачов (13), Овсянніков (22), О.Бондар(30) - Павлюк (6), Сімка (16, 38), Сержао (36 – з пенальті, 39, 40)

Попередження: Романов (8), Струк (24) - Біро Жаде (6). Сержао (12), Павлюк (32)
 
Вилучення: Романов (8 – друге попередження). - Біро Жаде (8 – друге попередження )

Удари (в площину): 31 (17) - 33 (24)