10 червня 11:43
Переглядів: 910

ФК "Язловець" – володар Кубка! (Фоторепортаж)

В місті Бучачі тернопільської області на стадіоні "Колос" минулої неділі відбувся фінальний матч Кубка Бучацького району з футболу. В ньому зустрілися команда Язловця, яка відроджена лише торік, і неодноразовий фіналіст Кубка району – команда Стінки. В цікавому та інтригуючому матчі перемогу з рахунком 3:1 здобули футболісти Язловця. Голи у складі переможців забили: Віталій Танчик, Микола Ферару та Андрій Пиріг. Відзначимо шалену підтримку язловецької команди вболівальниками, яких у райцентр приїхало близько сотні з усієї Західної України.

Володарями Кубка Бучацького району стали:

Воротар – Юрій Басараба.
Захисники – Володимир Корнецький, Микола Стрілецький, Микола Василюк, Андрій Петрук.
Півзахисники – Володимир Макарук, Ігор Скиба, Юрій Крушельницький, Микола Ферару, Андрій Пиріг, Роман Петрук, Володимир Басараба, Ігор Никулюк.
Нападники – Антон Ціпкало, Олександр Копчук (капітан), Віталій Танчик, Ігор Кульчицький.
Представник команди – Володимир Панюс.

Цікаво, що центральний захисник Язловця Володимир Корнецький удесяте став володарем Кубка Бучацького району, причому вперше у складі рідного села.

Після закінчення фіналу Володимир Панюс в коментарі "Галичині спортивній" подякував причетним до історичного успіху ФК "Язловець":

- Ми вдячні сільському голові Язловця Футрин Марії Василівні за її підтримку і розуміння. Також дякуємо спонсорам, яким не байдужа доля сільської команди. Зокрема, Крушельницькому Зеновію Володимировичу, Степану Михайловичу Кавецькому, Олегові Руденку з друзями. Окрім того, відзначу Миколу Василюка, Володимира Лозинського, сім’ю Ігоря Михайлюка, які зробили великий внесок у перемогу команди.