13 квітня 01:00
Переглядів: 573

"Галичині спортивній" - 1 рік. Ми святкуємо! (Фоторепортаж)

Шановні друзі!

Раді повідомити, що в нас перший ювілей - нашому сайту виповнився рік!

За цей час ми стали повноцінним і популярним Інтернет-порталом про спортивні події в трьох галицьких областях – Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській – і за участю галицьких спортсменів. Відвідуваність сайту нині перевищує 2,5 тисячі унікальних відвідувачів в день. Наш абсолютний рекорд, який було встановлено у березні, - 5985 унікальних відвідувачів в день.

Сьогодні "Галичина спортивна" – №1 серед сайтів аналогічної тематики в Західній Україні. І ми продовжуємо динамічно розвиватися.

Окрім звичних вже новин, інтерв’ю, фоторепортажів, ми започаткували створення блогів, проведення веб-конференцій, онлайн відео трансляцій футбольних матчів української Прем’єр-ліги та кращих поєдинків європейських чемпіонатів. В нас на сайті відбувалось голосування за кращий гол Львівщини 2010 року. В даний час ми проводимо Конкурс прогнозів серед спортивних журналістів Галичини. Уже в найближчі дні, в співдружності з газетою "Спортивка" та футбольним оглядом "Пас" на 12 каналі Львівського телебачення, ми запускаємо новий масштабний конкурс "Футбольний тріумф". Зокрема, на нашому сайті щомісяця відбуватиметься голосування за кращий гол Львівщини і за кращого гравця Львівщини. Словом, планів і проектів багато. Ми і надалі працюватимемо на те, щоб зробити сайт ще цікавішим, різноманітнішим, популярнішим. Також ми відкриті до спілкування з відвідувачами нашого сайту, потенційними спонсорами, рекламодавцями, меценатами:-)

Нині над сайтом працює команда у складі: Василь Танкевич (редактор), Віктор Диченко (фотокореспондент), Мстислав Коцький-Боб’як (журналіст), Юрій Борачок (адміністратор).

Ми висловлюємо вдячність всім, хто в різний час допомагав нам розвивати і покращувати проект. Зокрема – Василю Гонтарику, який був одним із співзасновників сайту. Щиро дякуємо за ексклюзивні матеріали для "Галичини спортивної" Оксані Вацебі, Олександрові Пауку, Павлові Пилипчуку, Богданові Пастернаку та іншим.

З повагою
команда "Галичини спортивної"