15 вересня 18:25
Переглядів: 338

Ігоря Пилипчука вшанували футбольним матчем

Уже традиційно, щороку, проходить матч – пам’яті, Народного депутата 3-го скликання, Почесного громадянина міста Червонограда Ігоря Пилипчука.

Шостий за ліком матч відбувся 12 вересня у Соснівці, де на місцевому стадіоні зійшлися ветеранські команди «Гірник» (Соснівка) та «Сокіл» (Мукачево). Перед матчем з привітальним словом до команд та глядачів звернувся брат Ігоря Мар’яновича Пилипчука Павло (секретар червоноградської міської ради), а настоятель УГКЦ отець Зеновій Буньо прочитав молитву та благословив усіх учасників гри.

Щодо самого поєдинку, то він пройшов у цікавій та безкомпромісній боротьбі. Після першої половини зустрічі господарі поля перемагали 2:0 та зберегти переможний рахунок не зуміли. Суддя матчу Микола Булик зафіксував нічию – 3:3. У господарів поля забитими голами відзначились – Петро Теленько, Олег Драган та Микола Квас. Натомість в закарпатців був свій лідер – легіонер з Гвінеї Ерік, який оформив «дубль».

Слід відзначити, що мукачівські футболісти запросили соснівчан на матч – відповіді, який скоріш за все відбудеться, ще цього року.