28 липня 15:16
Переглядів: 710

Кубок Федерації кінного спорту Львівщини з конкуру - фото

На базі кінно-спортивного комплексу ДЮСШ «Буревісник» 26 липня відбулися змагання за Відкритий Кубок Федерації кінного спорту Львівщини з подолання перешкод –конкуру.

У фінальних змаганнях прийняло участь майже півсотні спортсменів у трьох категоріях.  У змаганнях прийняли участь як юніори, так й дорослі досвідчені  спортсмени серед яких заслужені майстри спорту …

Вдало виступив вихованець ДЮСШ «Буревісник» Юрій Кузик на коні «Регламент» , який переміг у двох дисциплінах (висота  бар’єрів - 90 та 100 см.). У найпрестижнішій категорії (висота бар’єрів -120 см) Юрій Дуля на коні «Альфонс» мінімально за очками випередив Дзидзана на «Каліпсо». На третьому місці – багаторазовий Чемпіон України – Петро Плекан.

Довідка. Подолання перешкод (Конкур), ймовірно, є найвідомішим з дисциплін кінного спорту, який визнається FEI, де чоловіки та жінки на рівних умовах конкурують в індивідуальних та командних заліках. В сучасних змаганнях з конкуру вершник і кінь повинні пройти курс від 10 до 13 стрибків, мета якого полягає у перевірці навичок, чіткості виконання та загального рівня підготовки пари.