28 січня 09:32
Переглядів: 318

"Кубок Покуття" виграли хокеїсти із Заболотова. Фото з турніру

Сильні морози з радістю зустріли у Коломиї. Хокеїсти та любителі видовищних видів спорту дочекалися свята. На ковзанці, що своїми силами залили біля спортивного комплексу «Локомотив» його працівники не лише розважаються катаючись на ковзанах дітлахи, а й відбуваються ігри чемпіонату області серед дорослих команд. На Івано-Франківщині всього 6 команд, участь в турнірі «Кубок Покуття» брали чотири.

Два дні тривали ігри турніру «Кубок Покуття». Змагання не професійні, проте дають чимало користі для хокеїстів, позитивних вражень для глядачів та є хорошим прикладом для молоді. Проводитимуть турніри у Коломиї і надалі, лише б сприяла погода.

Грали за коловою системою, були і поразки і гучні перемоги. Самі ж хокеїсти говорять, що головне не хто виграв, а як зіграли. А на Коломийській ковзанці грали чесно, самовіддано та толерантно. Обійшлося без травм, суперництво відчувалось лише на майданчику.

У вирішальному двобої перемогу виборола команда з Заболотова, другі «Коломийські вовки», треті снятинці і четвертими стали найменші учасники турніру молоді яструби з Заболотова. Чемпіони своїм виступом задоволені, хоча нарікають що не має перспективи до вищих висот.

Нагороди переможцям вручали організатори турніру – президент івано-франківської федерації хокею з шайбою Руслан Гайда та Заслужений тренер України з боксу, любитель і гравець хокею Іван Данилишин.

«Хокей – видовищний, але дуже дорогий вид спорту. В порівнянні з минулими роками на Івано-Франківщині збільшилась кількість команд чемпіонату з 4 до 6, але хокей не розвивається такими темпами як би нам хотілось. Він стоїть на стабільному рівні через те, що на всю область ми маємо лише дві льодові арени, які працюють цілий рік, в інших же містах любителі поганяти шайбу залежать від погодніх умов і допомоги з боку місцевої влади чи своєї ініціативи», – наголошує Руслан Гайда.

Його підтримує і Іван Данилишин: «На Івано-Франківщині може бути набагато більше хокейних команд і вищий рівень гри хокеїстів, але для цього необхідно створити умови для розвитку цього виду спорту. Навіть елементарні холодильні установки можуть забезпечити гарний лід як мінімум на пів року, на жаль ми і цього не маємо».

Хокей в області тримається за рахунок ентузіастів та небайдужих, а могли б позмагатись і на всеукраїнському рівні, потенціал, як переконують самі ж хокеїсти, є!