27 травня 12:40
Переглядів: 22195

Кубок Польного у "Карпат"

25 травня львівський стадіон «Школяр» зібрав на футбольному полі чотири дитячі місцеві команди ЛСДЮШОР №4, ФК «Львів», «Карпати» і УФК. На стадіоні не бракувало і вболівальників. Діти 2004 років народження вшанували пам'ять відомого дитячого тренера ЛСДЮШОР №4 Польного Ігоря Броніславовича, який трудився на користь нашого футболу.

Хороша весняна погода (обійшлося без дощу) сприяла проведенню матчів на високому рівні. Перед початком матчів організатори турніру (ЛСДЮШОР №4) з представниками інших команд провели жеребкування пар. І ось що виявилося. Найскладнішим був графік у господарів, які не витримали набраного темпу - поступились.

У першій і другій грі ЛСДЮШОР №4 (тренери Ігор Польний, Андрій Чорний) – УФК (Ярослав Дмитрасевич) та ФК «Львів» (Мар’ян Сухоцький, Роман Свінціцький) - «Карпати» (Самсон Ґодвін) суперники два тайми провели без …воріт. Перший і другий тайм (тривалість по 25-хв.) завершились «сухими нулями». Для виявлення переможців довелося застосувати правило післяматчевих пенальті. Команди мали по три спроби. У підсумку молодь УФК і ФК «Львів» виявились влучнішими за своїх візаві і перемогли з однаковим рахунком – 2:1.

Матч за третє місце грали футболісти «Карпати» і ЛСДЮШОР №4. «Школярам» довелося провести два матчі поспіль з короткою перервою. Завдання непросте. Карпатці, відпочивши і набравши азарту, грали з великим завзяттям і заслужено досягли успіху – 3:0.

Фінал. УФК - ФК «Львів» в основний час команди обмінялися голами (1:1), але переможця не було. Знову спрацювало правило одинадцятиметрових ударів і знову рахунок 2:1 на користь підопічних Я.Дмитрасевича.

По завершенні змагань головний приз вручили капітану команди УФК. Не залишились без нагород і інші колективи та гравці.

Свою повагу світлій пам’яті Польного приділили колишні футболісти львівських «Карпат» та володарі кубка СРСР з 1969 року Ростислав Поточняк, Богдан Грещак, Роман Рифяк і Василь Гунько.

Не приховував свого задоволення з пошани свого двоюрідного брата Ігор Андрійович. – Це і був той справжній прояв вдячності за проведені на цьому стадіоні роки і сотні вихованці мого брата. Директор Роман Рифяк у котре довів, що в ЛСДЮШОР №4 ніхто не забутий, - казав тренер.