14 грудня 19:40
Переглядів: 1066

Кубок ветеранів ФК "Карпати" під Покровою

Незважаючи на мороз (-3°С) і снігову хурделицю у Львові відбувся ІІІ футбольний турнір за Кубок ветеранів ФК «Карпати» (Львів), який тривав три дні з 12 до 14 грудня. Змагались юні футболісти 2006 і 2007 років народження, які представляли команди: «Буковина» (Чернівці), ФК «Львів» і ФК «Львів-2», СДЮШОР «Карпати-06» і СДЮШОР «Карпати-07» (Львів), «Академія Ващука» (Бровари), СДЮШОР-4 (Львів), «Вікторія» (Львів), «Рух» (Винники), «Покрова» (Львів), «Полісся» (Житомир), ФК «Черкаси».

Футбольні баталії розгортались на двох штучних майданчиках від ФК «Карпати». Організаційне навантаження лягло на плечі директора СДЮШОР-4 Романа Рифяка та тренерів Остапа Горошка і Володимира Шумського. Хороший рівень суддівства показали й львівські арбітри брати Дмитро і Михайло Горошки.

На футбольних майданчиках не обходилось без непоступливої боротьби і завзятої гри. Кожен матч був своєрідною вікториною майстерності. Попри далеку дорогу кияни з «Академії Ващука» прагнули демонструвати якісну гру, проте суперники виявились сильнішими. Традиційно зорганізованими командами були карпатці. Вихованці СДЮШОР-4 цього разу більше …тренувались. За призові місця змагались ті, хто не знав на своєму шляху «зупинок».

У матчі за третє місце вихованці Руслана Маланія з «Карпат» поступились команді тренера Олега Легана - «Рух» - 0:4.

Фінал розіграли колективи чернівецької «Буковини» і львівської «Покрови». Обидва тренери Андрій Телегей і Віктор Крижанівський налаштовували своїх підопічних на перемогу, але примхлива Фортуна посміхнулась львів’янам, які відправили у ворота суперників 4 м’ячі. У свої ж не пропустили жодного.

Тож, незважаючи на «сухі» результати, ніхто із присутніх не казав, що матчі були грою в одні ворота. Просто одним вдавались результативні удари, а інші …відклали цю справу до наступних ігор.

Знайшли час і своєю присутністю віддячили юнакам ветерани львівських «Карпат»: Ігор Кульчицький, Геннадій Лихачов, Роман Марич, Олег Родін, Степан Юрчишин, Василь Гунько. Не бракувало у ці морозні дні й любителів «зелено-білої дружини».

На завершення турніру проведено нагородження кращих футболістів: (воротар – Олег Гриців («Рух»): захисник – Максим Шевчик «Рух»); нападник – Ігор Савчук («Буковина»). Кращий гравець – Іван Бокало («Покрова»). Під бадьорий голос завуча СДЮШОР-4 Богдана Пелеха ветерани львівських «Карпат» вручали переможцям нагороди і медалі.

З вітальним словом до малечі звернувся і капітан команди «Карпати» Ігор Кульчицький. Це той самий футболіст, що 1969 року першим з львів’ян доторкнувся до Кубка СРСР: «Наші слова вдячності на адресу молодим футболістам і організаторам турніру. Завдяки вашим виступам ми, ветерани, набираємось позитивної енергії та згадуємо своє минуле. А воно було у нас славне і дай вам Боже міцного здоров’я та щастя у житті».