24 вересня 17:27
Переглядів: 468

Львівському міському голові Садовому важливо, щоб львівські діти займались спортом

З 24 по 26 вересня у Львові проходить шостий щорічний «Ярмарок спорту». Особливістю цьогорічного ярмарку є акцент на екстримі та нових видах спорту. На відкриття заходу завітали відомі спортсмени, спортивні діячі, а також міський голова Львова Андрій Садовий.

Ми у Львові вже вшосте проводимо «Ярмарок спорту» і завжди є питання: «а навіщо?». Я переконаний, що в здоровому тілі — здоровий дух!

Після кожного «Ярмарку спорту» збільшується кількість дітей, які записуються на той чи інший спорт. Тут можна побачити велику палітру різних секцій, адже коли ми вмикаємо телевізор, то бачимо або футбол, або бокс, а насправді є дуже багато інших видів спорту.

Нам важливо, щоб львівські діти були здоровими та займались спортом.

Хочу подякувати усім, хто долучився до створення цього проекту, адже ви, насправді, робите дуже велику справу.

Бажаю, щоб Ярмарок пройшов успішно, щоб після цих трьох днів був шквал охочих записатись у спортивні секції, які тут представлені.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Я завжди мріяла побувати на такому масштабному заході. Такого свята спорту та здорового способу життя немає в жодному місті України.

Особисто для мене мудрість політика полягає у тому, що він інвестує у дітей, у молодь, у спорт, у здоровий образ життя.

У Львові поєднуються такі речі, як створення робочих місць завдяки туризму і розвитку ІТ та інших новацій, а також тут не забувають про спорт, здоров’я, розвиток освіти, для того, щоб на тих робочих місцях, що створюються, було кому працювати і щоб люди не виїжджали закордон.

Мені дуже радісно від того, що саме у Львові цьому приділяється дуже велика увага.

Бажаю усім бути здоровими, активними і пам’ятати, що життя зі спортом яскравіше!

Анна Романова, секретар комітету ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Я навіть і уявити собі не міг, що є стільки різних видів спорту, які тут представлені. Хочу побажати спортсменам здоров’я і терпіння, адже у спорті, щоб досягти результату, треба дуже багато працювати над собою.

Ігор Худоб’як, гравець ФК «Карпати»

Протягом трьох днів кожен охочий зможе спробувати себе у різних видах спорту, представлених близько 40 організаціями. Захід відбувається за адресою: м. Львів, вул. Вітовського, 53 (Палац спорту «Динамо»). На відвідувачів очікують 4 новинки, яких не було на попередніх ярмарках: виступи Львівської обласної федерації «Кудо» (єдиноборства), школи для людей з фізичними вадами «Інваспорт», студії «Пілатес Львів» та жіночого спортивного клубу «екоФітнес».

«Ярмарок спорту» — єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених в регіоні. Відвідувачам щороку представляють близько 60 видів спорту на будь-який смак, для жінок та чоловіків, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові види спорту, силові види, танці, зимові види, водні види, екстремальні та молодіжні види, оздоровчі програми. Цьогоріч «Ярмарок спорту» відбувається вже вшосте.

Захід організовує кампанія «Здорове місто» за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту.

Моя мрія – мати час на стрільбу з лука, бо це унікальний вид спорту. І світова федерація заснована у Львові, у стінах міської Ратуші, ще до ІІ світової війни. Кожен вид спорту заслуговує на велику повагу. Тут, на Ярмарку спорту, ми бачимо велике різноманіття – різні види спорту. Тому коли діти приходять, вони знаходять те, що їм більше до вподоби. Після кожного Ярмарку спорту ми отримуємо великий наплив дітей у наші федерації, спортивні школи. В здоровому тілі – здоровий дух. Сам займаюсь, всіх заохочую. Місто буде постійно такі Ярмарки спорту підтримувати, будемо промувати це по всій Україні, бо нам потрібні здорові українці

Андрій Садовий, міський голова Львова