07 липня 10:34
Переглядів: 399

Львів’янин Владислав Большаков – чемпіон світу у стрільбі з лука серед студентів

В період з 2 до 5 липня 2014 року в місті Легніца (Республіка Польща) тривав десятий (ювілейний) Чемпіонат світу зі стрільби з лука серед студентів.

У змаганнях взяли участь 205 спортсменів з 32 країн світу. Надзвичайно вдало на цьому Чемпіонаті світу виступив студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Владислав Большаков, який отримав золоту медаль в особистій першості у дивізіоні «Блочний лук». Його золота медаль дозволила Україні посісти п’яте місце у загальнокомандному підсумку та випередити такі традиційно сильні команди як збірні Англії, Голландії, США, Росії, Франції, Японії та ін. Журналісти які були акредитовані на цьому чемпіонаті відзначали молодість нового чемпіона світу, адже Владиславу лише 18 років!

Щиро вітаємо Владислава та його тренерів Костянтина Школьного та Юрія Бучака з історичною подією, яку вони зробили: вперше в історії лучного спорту Чемпіоном світу серед студентів у дивізіоні «Блочний лук» став український лучник. Не варто забувати і про те, що виходячи з політичної ситуації підйом українського прапора та виконання гімну України на честь чемпіона у присутності представників більше трьох десятків країн світу – це унікальна можливість майбутньому офіцеру внутрішніх військ України внести свою власну лепту у зміцненні авторитету України на міжнародній арені.

Олександр Калиніченко, президент Львівської обласної федерації стрільби з лука