25 серпня 18:03
Переглядів: 458

Міжнародний турнір з рукопашного бою між збірними України та Узбекистану в Трускавці (Фоторепортаж)

24 серпня в Палаці культури ім. Шевченка у Трускавці відбувся фінал Кубка співдружності – Міжнародний турнір з рукопашного бою між збірною України та Узбекистану. Ці змагання організатори – «Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова» та Національна федерація рукопашного бою, яка здійснювала керівництво турніром, присвятили 20-й річниці Незалежності України.

На турнірі відбулося п’ять поєдинків по три раунди у фул (повному) контакті у вагових категоріях 65, 75, 80, 85 і 90 кілограм. Збірна Узбекистану зараз дуже сильна, на відкритому чемпіонаті Європи узбеки зайняли перші місця у чотирьох з шести вагових категорій, тож і відбір у збірну України на ці змагання проходив дуже ретельно на зборах рукопашників у Залізному Порту з 20 по 27 червня. Україну представляли кращі спортсмени у своїх вагових категоріях: майстри спорту, чемпіони України 2011 року. У ваговій категорії 65 кг. виступив Іван Бойчук (Чернівці), 75 кг. – Іван Зварич (Чернівці), 80 кг. Роман Саламін (Дрогобич), 85 кг. – Тарас Мандрик (Чернівці), 90 кг. – Павло Снігур (Донецьк). У напруженій боротьбі мінімальну перемогу з рахунком 3:2 здобули гості з Узбекистану.

В перервах між поєдинками були показові виступи з демонстрації техніки єдиноборств зі зброєю і без зброї. Генеральний спонсор турніру ЗАТ «Трускавецькурорт».